[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Domowa wyciskarka: świeże soki z owoców i warzyw

Najpierw cisnęli wegetarianie i hipisi, potem cisnęli hipsterzy, a teraz wyciskają wszyscy. I bardzo dobrze, bo nie każda moda jest zła. Ta akurat jest świetna. 

Przejdź do artykułu
    przez ~andriej,
    2016-08-30 11:44:40

dzięki za przepisy, kupiłem ostatnio huroma i ciągle szukam inspiracji - ten z rabarbarem zaraz wypróbuję

przez ~andriej,
    2016-08-30 11:45:35

dzięki za przepisy, kupiłem ostatnio huroma i ciągle szukam inspiracji - ten z rabarbarem zaraz wypróbuję

przez ~patafil,
    2017-10-20 12:43:47

Owoce przeważnie jem w całości a warzywa konsumuję w postaci soków. Piję soki warzywne wg. porad https://www.terapiasokami.pl/pl/blog i jestem zadowolony efektami. Zdrowie znacznie mi się polepszyło oraz wygląd. Mam lepszy apetyt i więcej energii. Tylko trzeba kupić dobrą wyciskarkę wolnoobrotową i zaopatrywać się w produkty z pewnego źródła.

przez ~Miś,
    2019-04-02 20:48:38

super przepis ja z kolei mam philipiaka wyciskarke i juz wszystkie przepisy wyprobowane ten na trawienie najlepszy

przez ~merla,
    2019-04-06 18:23:51

Taka wyciskarka philipiak to za ile jest do kupienia?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-04-11 18:38:47

Witam! Merla, wyciskarkę Slow Juicer Philipiak kupisz za 2800 zł. Zapraszam do salonów stacjonarnych philipiak lub sklepu internetowego shop.philipiakmilano.pl Zapraszam na zakupy! Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~Radek,
    2019-09-26 10:29:40

Przez pewien czas faktycznie wyciskałem te soki, a potem jednak kupiłem robot kuchenny z sokowirówką kenwood. I taki domowy sok mam w kilka minut :) Mój udział ogranicza się do wrzucenia produktów i włączenia robota :))). Świeży sok nie do porównania z jakimkolwiek innym napojem.

przez ~Mati,
    2019-11-05 21:25:45

Najwartościowsze soki są z warzyw bo zawierają mniej cukrów niż te owocowe i mają więcej błonnika. Ja nie posiadam wyciskarki ale mam dobry blender kielichowy Storm Milano Speed którego jedną z funkcji jest uzyskanie soku.

przez ~Roma,
    2019-11-07 17:06:34

Mati, jak to "jedną z funkcji" To jakie jeszcze funkcje może mieć blender kielichowy.?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-11-09 12:46:34

Witam! Mati, blender Philipiak pozwala także przygotowywać np. zupy kremy czy smoothie. Z łatwością także pokruszy lód. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij