REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Dieta modela na większe mięśnie

Gregg Avedon - facet, który pojawił się na największej liczbie okładek w historii Men's Health - wyjaśnia dlaczego to odpowiednia dieta jest kluczowym narzędziem do zbudowania doskonale umięśnionego ciała.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-01-21 17:07:29

Gregg Avedon - facet, który pojawił się na największej liczbie okładek w historii MH - zdradza sekrety swojej diety i wyjaśnia, dlaczego właśnie ona jest kluczowym narzędziem do zbudowania doskonale umięśnionego ciała.

przez ~Mike,
    2009-02-12 10:23:32

Taaaaaaaaaaaak. Zapomniał tylko wspomnieć o 30mg testosteronu i 15mg metaanabolu do śniadania ... Gość pisze niezłe bzdury. Dieta jest bardzo ważna, ale na pewno na samej diecie tak nie wyrósł...

przez ~czytacz,
    2009-02-12 12:17:01

Kolejny madrala, ktory ma wyraznie blade pojecie o dietetyce i suplementacji...

przez ~abdiel,
    2009-02-16 10:31:23

Ale czy da się na tak "skąpej" diecie zrobić masę :/ ?

przez ~luki,
    2009-02-16 14:27:35

\'Abdiel\' napisał(-a):Ale czy da się na tak "skąpej" diecie zrobić masę :/ ?Jesli chcesz wygladac jak panowie z okladek MH to tak. Chociaz oni pewnie ukladaja zycie pod trening zamiast odwrotnie.Natomiast jesli chcesz wygladac jak statystyczny forumowicz SFD.pl to musialbys podwoic ilosc kalorii. Zrobisz mase i bedziesz bestia. Luki

przez ~abdiel,
    2009-02-16 22:55:10

Właśnie czasem czytam forum sfd.pl i te diety, które tam proponują, a te tutaj różnią się diametralnie i szczerze czasem się gubię.

przez ~luki,
    2009-02-17 09:39:01

\'Abdiel\' napisał(-a):Właśnie czasem czytam forum sfd.pl i te diety, które tam proponują, a te tutaj różnią się diametralnie i szczerze czasem się gubię.Dzieje sie tak, poniewaz na tamtym forum ludzie maja inne idealy jesli chodzi silownie, sylwetke, diete.Wiem, bo sam tam kiedys bywalem. Pierwsza roznica? My tu lubimy zjesc zaje...iscie zdrowo, ale tez i smacznie. A tam ludzie mogliby jesc same twarogi light. :/ Jako, ze mam 1.95 m to powinienem wazyc mniej wiecej 85-90 kg. I wiekszosc kolegow z MH sie zgodzi....więcej

przez ~czytacz,
    2009-02-17 11:00:54

Dokladnie tak. Tam glownym zalozeniem jest maksymalizacja masy, ktorej efektem jest czesto karykaturalny wrecz wyglad, z przerostem pewnym partii miesni, tutaj zbudowanie wiekszej masy, ale w granicach proporcjonalnej sylwetki, poprawa ogolnej sprawnosci, sily, kondycji i formy. Tam budowanie miesni jest celem samym w sobie, tutaj - srodkiem do lepszego zycia.Pozdr

przez ~abdiel,
    2009-02-17 15:37:18

Jeżeli chciałbym zbudować odpowiednią sylwetkę to ile kalorii dziennie powinienem spożywać. Czy w bilansie mam wliczać np. owoce i warzywa?Mam 24 lata i 176 wzrostu. Ważę obecnie 75kg. Ćwiczę od półtora roku, mam dietę, ale zauważyłem, ze zaczęło mnie zalewać.Ćwiczę 3 razy w tygodniu treningiem z "Trenera MH", obecnie ma masę. Staż na siłowni to półtora roku.

przez ~abdiel,
    2009-02-17 15:55:51

Wyliczyłem dokładnie, że dieta z artykułu zapewnia: 2421Kcal 233Białka 198Węgli 88Tłuszczy

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA