[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Dieta ketogeniczna - sposób na zdrowie? 6 teorii i fakty o keto

Google ogłosił, że dieta keto była w 2018 roku najczęściej wyszukiwaną dietetyczną frazą. Lekarze przed nią ostrzegają, a zwolennicy tego sposobu żywienia przypisują mu właściwości zahaczające o magię. Sprawdzamy, kto ma rację.

Przejdź do artykułu
    przez ~Health Resort & Medical SPA Panorama Morska,
    2019-03-21 15:48:15

Jako lekarz pracujący w http://panorama-morska.pl polecam dietę ketogeniczną podczas bólów głowy, choroby Parkinsona, zaburzeń snu, autyzmu i stwardnienia rozsianego

przez ~Krzysiek,
    2019-03-27 14:15:47

Dieta ketogeniczna może być bardzo skuteczna, ale nie wszystko działa na każdego. Jednemu pomoże, a drugiego będzie bolała głowa. Sprawa diety to sprawa naprawdę indywidualna. A poza tym dieta ma nas nauczyć DOBRYCH nawyków, tak aby po jej zakończeniu efekty się utrzymywały. Bo co z tego jeśli schudniemy, a później zaczniemy jeść tak jak przed dietą i wszystko wróci? Żona mnie namówiła na wizytę u dietetyka, na początku z wielką niechęcią, ale posłuchałem. Później to już stała się rutyna :) Straciłem zbędne k...więcej

przez ~Moderncavegirl.pl,
    2019-06-12 12:11:43

Dobrze skomponowana dieta ketogeniczna potrafi zdziałać cuda w kwestii zdrowia. Sama tego doświadczyłam. Faktem jest jednak, że na początku nie jest łatwo opracować sobie menu zgodne z jej wytycznymi. Człowiek gubi się trochę co można, a czego nie. Jeśli brakuje Ci pomysłów na przepisy zgodne z dietą ketogeniczną, to zapraszam na stronę https://moderncavegirl.pl Tutaj znajdziesz ich dość sporo wraz z informacją o wartościach odżywczych dzięki czemu łatwo będzie wkomponować je do jadłospisu!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij