[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Dieta faceta: co, ile i jak często jeść?

Zamiast trzymać się kurczowo planu diety, żeby zachować szczupłą sylwetkę i świetną formę, dowiedz się po prostu, co i jak często możesz jeść. Zobacz, jakie produkty powinny znaleźć się w Twoim jadłospisie codziennie, a jakie od święta - wybierz spośród nich te, które lubisz, i już!

Przejdź do artykułu
    przez ~Ula,
    2018-08-26 20:49:45

Jak dla mnie to można jeść wszystko. kwestia ruszania się. i na przykład stosowania iqacai dodatkowo. ocywiście wiaodmo, ze pizza codziennie to przesada. ale ograniczenie kalorii na pewno pomoże.

przez ~Tadek,
    2018-11-03 20:37:50

Rozsądne i praktyczne, bo IQman naprawdę jest jednym z nielicznie aż tak dobrze działąjących środków, sama wiem jak zadzałał na mojego chlopaka i o ile wzrosły jego mozliwości a im większe u niego tym większy odjazd u mnie

przez ~maras34,
    2020-03-25 00:55:51

kiedys probowalem liczyc sobie kalorie, ale wytrzymalem chyba z tydzien :D kto by mial na to czas... juz lepiej wykupic taka diete cambridge. ja tak zrobilem i najpierw jadlem ich posiłki, a potem sam nauczylem sie jesc zdrowo

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij