REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Dieta Cambridge: zrzuć 1 kg w tydzień

Aby schudnąć, musisz albo spalać więcej kalorii, albo spożywać mniej kalorii. Jeśli wolisz tę drugą opcję, wypróbuj dietę, która pozwoli Ci zrzucić 1 kg w 7 dni bez głodzenia się, skomplikowanych jadłospisów i co najważniejsze - bez uszczerbku na formie i zdrowiu.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-10-10 14:13:52

Aby schudnąć, musisz albo spalać więcej kalorii, albo spożywać mniej kalorii. Jeśli wolisz tę drugą opcję, wypróbuj dietę, która pozwoli Ci zrzucić 1 kg w 7 dni bez głodzenia się, skomplikowanych jadłospisów i co najważniejsze - bez uszczerbku na formie i zdrowiu.

przez ~mirecky,
    2012-10-30 12:38:27

Z efektem yoyo gratis

przez ~BonTon,
    2012-12-21 12:35:58

1 kg w 7 dni to bez szału w sumie...

przez ~LilPeneros,
    2012-12-27 12:08:48

'BonTon' napisał(-a):1 kg w 7 dni to bez szału w sumie...Tak, tylko w odchudzaniu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej chudnąć.Optymalnie jest chudnąć ok. 4 kilogramy mięsięcznie, szybsze tempo odchudzania jest zalecane tylko wtedy gdy istnieje taka konieczność (bardzo duża otyłość).Chudnąc 4 kg w miesiąc można uniknąć negatywnych konsekwencji, które występują przy szybkim odchudzaniu.

przez ~romiq,
    2013-01-30 23:03:59

ale czy ktoś testował tą diete-cud??

przez ~arrrdian,
    2013-03-27 09:19:08

ale czy ktoś testował tą diete-cud??Wybrałem z tego kilka przydatnych informacji, połączyłem z moją dietą i gdy miałem parę kilo za dużo poskutkowało. Szybki efekt.Powiem, że działa, tylko jedna uwaga, ja do dnia dzisiejszego trzymam formę, trzymam się swojej diety i uprawiam sport.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA