[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Czy chipsy szkodzą zdrowiu?

Gdy już zaczniemy jeść chipsy, trudno przestać i kończymy dopiero, gdy na dnie paczki lub miseczki zostają tylko okruszki. Na szczęście, chipsy to nie arszenik - jedna paczka Cię nie zabije. Ale zobacz, co Ci grozi, jeśli zbyt często będziesz docierał do dna.

Przejdź do artykułu
    przez ~Fifi,
    2018-03-06 09:03:56

Według mnie należy unikać chipsów, bo nie dość, że są tuczące to jeszcze rakotwórcze. Właśnie przez takie podjadanie nabawiłem się otyłości. Dlatego teraz prowadzę zdrowy tryb życia, unikam cukru, przetworzonych produktów, dużo ćwiczę i stosuję iqacai na poprawę metabolizmu. Mam nadzieję, że do wakacji pozbędę się swojej nadwagi.

przez ~Rrt,
    2018-06-27 17:19:16

Ja tak samo omijam to G...też byłem okrągły po chipsach.

przez ~Grzegorz,
    2018-09-26 11:11:00

Zdrowe odżywianie to podstawa teraz to ja też to wiem.Ja ze względu na złe odżywianie palenie i bardzo stresujące życie zaczęłem mieć problemy z erekcją nie było to coś wielkiego .Dużo mi dała zmiana stylu życia i tabletki IQman.

przez ~Jankes,
    2018-11-24 21:53:11

Spróbuj tabletek IQman. Skuteczna terapia to kilka dni góra tydzień, dające trwałe efekty i pełną satysfakcję.

przez ~Adam,
    2018-11-28 21:42:54

Co tu dużo pisać te tabletki sprawdzają się w 100%. Jeżeli facet ma problem to jak najbardziej IQMAN na pewno pomoże.

przez ~Marek,
    2019-01-11 20:59:07

Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie...

przez ~Tomo,
    2019-06-11 21:59:25

Np. Jabłka

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij