[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Co zamiast odżywki białkowej?

Shake proteinowy to szybki sposób, aby dostarczyć organizmowi dobrej jakości białka. Zwolenników odżywek białkowych jest wielu, ale znajdą się również przeciwnicy protein w proszku. Zarówno jednym, jak i drugim prezentujemy produkty, które godnie zastąpią nawet najdroższe suplementy.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2014-07-10 11:43:05

Shake proteinowy to szybki sposób, aby dostarczyć organizmowi dobrej jakości białka. Zwolenników odżywek białkowych jest wielu, ale znajdą się też ich przeciwnicy. Zarówno jednym, jak i drugim prezentujemy produkty, które godnie zastąpią nawet najdroższe suplementy.

przez ~pawlaq,
    2014-07-10 12:10:06

A jeżeli chodzi o soczewice? Ma wysoką zawartość białka (28g), błonnika (10,7g), węglowodanów (57g), niewielka tłuszczy (1,2g). Warto dodawać do diety?// liczby z http://pl.wikipedia.org/wiki/Soczewica_jadalna

przez ~Leif,
    2014-07-10 14:02:45

O! Kolejny wege :wub: na forum - jak miło :DŚpieszmy się kochać wegan, tak szybko odchodzą [*] A to ciekawe ;) Są tacy, którzy wbrew temu co piszesz wybudowali piękne ciało wyłącznie na białku roślinnym:https://www.facebook.com/frankmedrano99Nie wiem czy wiesz, ale jak vege robi laskę koledze (albo kolegom) to to co połyka, to wcale nie jest białkiem roślinnym... Nawet nie masz pojęcia ile razy tematy budowania mięśni na dietach wege, wartości biologicznej białka zwierzęcego, \"korzystnego\" wpływu weg...więcej

przez ~Borys,
    2014-07-10 14:34:46

A to ciekawe ;) Są tacy, którzy wbrew temu co piszesz wybudowali piękne ciało wyłącznie na białku roślinnym:https://www.facebook.com/frankmedrano99 Ot cały mit \"mięśni Wege\" Franka Medrano: How does your diet look like?My diet is fairly simple and nothing fancy. I am a very busy person so I stick to simple yet nutritious foods that aren\'t expensive as people would think or hard to make. I base my meals on a plant based diet and I\'m able to get all the necessary nutrients that my body needs to build...więcej

przez ~sauo,
    2014-07-10 15:19:00

O! Kolejny wege :wub: na forum - jak miło :DŚpieszmy się kochać wegan, tak szybko odchodzą [*] Nie wiem czy wiesz, ale jak vege robi laskę koledze (albo kolegom) to to co połyka, to wcale nie jest białkiem roślinnym... Nawet nie masz pojęcia ile razy tematy budowania mięśni na dietach wege, wartości biologicznej białka zwierzęcego, \"korzystnego\" wpływu wege na zdrowie i tym podobne, były wałkowane na tym forum (w tym przeze mnie). Każdy nowy wege-wojownik powtarza to samo (do porzygu) po czym po 2-5 ...więcej

przez ~sauo,
    2014-07-10 17:56:04

Ooo.. mój poprzedni wpis usunięty? Oj prawda kole w oczy.. Iście sowiecki poziom moderowania :D

przez ~tori,
    2014-07-11 12:27:50

Bez supli na samej diecie wege byłby po takich ćwiczeniach posturą wygłodniały jak niejeden Hindus... Idąc Twoim tokiem myślenia bez supli każdy ćwiczący wyglądałby jak wygłodniały Hindus...Chłopaki, macie jakiś problem ze swoją tożsamością płciową, że każde pytanie o dietę bezmięsną traktujecie jako atak na siebie i obrażacie rozmówcę? Zamiast wklejać linki do jakiś stron pisanych przez pseudoekspertów typu: \"Czy soja jest groźna dla mężczyzn?\" Lepiej poczytajcie sobie źródła. Można z nich dowiedzieć się...więcej

przez ~jazzman,
    2014-07-11 12:48:31

Przeczytaj sobie dziecko co wpływa na poziom insuliny we krwi i jak ma się do tych cukrów roślinnych błonnik w nich zawarty. Dlatego właśnie trzeba jeść naturalne produkty a nie bobofruita, od którego skacze ci insulina :D Tak. Im szybciej wy%^&sz, tym mniejszy skok insuliny. Równie dobrze możesz nie jeść. Piasek też działa jak błonnik. Ale Leif nie pisał o przetwórstwie, a o ilości W w diecie wegetariańskiej opartej na roślinach, a nie jajach i serach. Poza tym, twoje \"badania\" zawsze piszą o mi...więcej

przez ~CzyDe,
    2014-07-11 15:25:19

Lepiej poczytajcie sobie źródła. Można z nich dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o zagrożeniach płynących z diety mięsnej i bezmięsnej. Proponuję zacząć od lektury największych badań przekrojowych zebranych przez Colina Campbella. Jest nawet po Polsku (Nowoczesne zasady żywienia). To nie jest książka o wege, czy antywege, tylko o tym jak żywienie wpływa na zdrowie. Przytacza wyłącznie obiektywne badania publikowane w renomowanych pismach medycznych, zweryfikowane przez liczne instytuty badawcze. Nie sądzę wpr...więcej

przez ~Kamylu,
    2014-07-11 18:55:55

Panowie spokojnie, każda dieta ma swoje plusy i minuty, jeden jest mięsożercą, drugi woli wpierdzielać warzywka. Nic walka nie da rady, jeden i drugi wie najlepiej. Z własnej obserwacji i opinii uważam, że powinno się jeść \"wszystko\" mięso i warzywa. Jedno nie zastąpi w życiu drugiego, a każde ma potrzebny element do budowy ciała i nie mówię tu o mięśniach. Tak już jest i nie będzie nigdy inaczej. Jestem przedstawicielem wszystkożernych i czuję się wspaniale. Nie jestem może okazem mięśni czy też oponki, żadne...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij