[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Białko – sprawdź jaka jest Twoja dzienna dawka

Wokół protein narosło mnóstwo mitów, między innymi ten, że jeśli trenujesz, musisz tankować je pod korek. Jasne, aktywni ludzie potrzebują więcej białka niż kanapowcy, ale wbrew krążącym po siłowniach pogłoskach, wcale nie musi być go aż tak wiele. Krótki przewodnik MH po białku pokaże Ci, do czego potrzebujesz protein, a także w jakiej ilości.

Przejdź do artykułu
    przez ~Twój stary,
    2019-06-19 02:00:48

Co za bzdury i lokowanie produktu. Białko to białko, aminokwasy przerabia wątroba. Dlatego koniec końców mało ważne jest czy jogurt z mleka jest z Finlandii czy cholera wie skąd.

przez ~pateer,
    2019-07-11 21:00:12

hehe no ale te produkty wyzej spoko :D wygladaja tylko cos mi sie wydaje ze maja sporo cukrów a to juz nie takie fajne jak ktos sobie makro wylicza :P jak za mało białka to spoko jest dobic shakiem białkowym ja tak robie :D mało kalori duzo protein mozna z sama woda a jak ktos ma blender taki troche lepszy to mozna z orzechami czy owocami :D ja mam blender philipiaka

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij