REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Bez mięsa też można - wege menu na cały tydzień

Sprawdziłem na własnej skórze, jaki wpływ będzie miała na mnie dieta wegetariańska. Przebadałem się dokładnie w Centrum Medycznym Grupy Scanmed, a potem zacząłem jeść zupełnie inaczej, niż przez całe życie. Zobacz, co trafiało na mój talerz. 

Przejdź do artykułu
    przez ~mmm,
    2017-07-19 10:11:30

Pewnie ze sie da....jest tyle innych potraw

przez ~mmm,
    2017-07-19 10:11:56

Pewnie ze sie da....jest tyle innych potraw

przez ~Kicia,
    2017-07-26 09:08:42

Ja od wielu lat nie jem mięsa :) Bardzo fajny jadłospis. Ja jem 5 posiłków dziennie, na szczęście nie muszę się nad nimi zastanawiać - zamawiam sobie catering dietetyczny Lekko z dietą, codziennie mam pieć świetnych, wartościowych wegetariańskich posiłków. Oczywiście mięsożerni też mogą sobie taki catering zamówić, ja mam bezmięsny, bo o taki prosiłam :)

przez ~marecki,
    2017-08-07 11:40:36

Kobieta mnie namówiła na dietę pudełkową w wersji wege z suvibox, żeby było jej raźniej i nawet się nie spostrzegłem jak minął miesiąc. Na dłuższą metę bym jednak bez mięsa nie wytrzymał, ale taki detox raz na jakiś czas jest wskazany. Lepiej się czułem no i trochę udało się cm z brzucha zgubić.

przez ~kerigan,
    2017-09-03 14:12:39

Szczerze powiedziawszy to taka dieta vege nie jest taka zla jakby moglob sie wydawac na pierwszy rzut oka. Moj znajomy na nia przeszedl jakis czas temu i jest zadowolony z rezultatow. Wszystko oczywiscie zalezy od tego jaki tryb zycia prowadzimy i ile wysilku fizycznego wykonujemy. Ja swoja diete aktualnie rozbilem na 5 mniejszych posilkow w ciagu dnia, kazdy z przeliczonymi kaloriami. Sklonily mnie do tego troche problemy z kamieniami zolciowymi, ktorych wczesniej czy predzej bede musial sie pozbyc. Zdarza mi ...więcej

przez ~Jajka nie zaliczają się do diety wegańskiej,
    2018-04-02 22:10:18

Ani sery.

przez ~Jaca,
    2018-04-11 14:19:07

Ja już nie jem mięsa piętnasty rok. Niestety ostatnio mam mało czasu na gotowanie i zamówiłem sobie dietę pudełkową w Lunabox. Dobrze się czuję, mój organizm ma wszystko czego mu trzeba i jem bardzo smacznie.

przez ~Jaca,
    2018-04-11 14:35:41

Ja już nie jem mięsa piętnasty rok. Niestety ostatnio mam mało czasu na gotowanie i zamówiłem sobie dietę pudełkową w Lunabox. Dobrze się czuję, mój organizm ma wszystko czego mu trzeba i jem bardzo smacznie.

przez ~kasiek,
    2018-05-01 12:46:25

Mój facet dodaje czarny czosnek do wszystkiego. Nie byłam do tego przekonana do momentu aż sama nie spróbowałam. Smak cudowny a tego specyficznego zapachu brak. Sama znalazłam pastę z czarnego czosnku https://czarny-czosnek.pl/pl/i/Czarny-czosnek/21 i niekiedy portafie posmarować nią chleb i zjeść.

przez ~Mariusz,
    2018-05-07 14:45:02

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! https://naturalnazywnosc.pl/

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA