REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: 6 patentów, by schudnąć bez wysiłku

Co siódmy Polak ma nadwagę. Ale dlaczego to Ty masz być tym siódmym? Oto 6 prostych sposobów, by bez wysiłku pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawiając statystyki oraz swoją formę i sylwetkę.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-02-04 15:32:02

Co siódmy Polak ma nadwagę. Ale dlaczego to Ty masz być tym siódmym? Oto 6 prostych sposobów, by bez wysiłku pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawiając statystyki oraz swoją formę i sylwetkę.

przez ~luki,
    2009-02-04 16:33:21

Ad 1. Nie wiem, nie sprawdzalem, ale rzeczywiscie lepiej zjesc spokojnie, w kuchni, bez pospiechu(mnie udaje sie tak zjesc 1 na 10 sniadan ).Ad 2. Ja mam taki odwyk naturalny. Czesto prowadze stresujace rozmowy przez komorke(jak dla mnie telefony stacjonarne wyginely) i koniecznie musze wstac,czesto rowniez chodzi. Tak pewnie radze sobie ze stresem. Ad 3. Nie sprawdzalem i nie zamierzam zmieniac planow treningowych(mam chyba nawet lekka niedowage).Ad 4. Nie lubie salaty i nie potrzebuje jej zbawiennej pomocy. A...więcej

przez ~saber,
    2009-02-04 18:40:02

To jest taki dobry wstęp i pierwszy krok do zdrowszego trybu życia. Osoby, które mówią mi, że ostatnio przyświrowałem jeśli chodzi o jedzenie, mówią: "No ok, fajnie.. tylko 'jak?'.. 'co?'.. to jest trudne". Ten krótki artykuł pokazuje jednoznacznie, działanie i efekt.Sam jestem daleki od tego aby zrozumieć wiele kwestii w dietetyce, ale wszystko zaczyna się od małych kroków. Te najłatwiej zrobić i paradoksalnie, kiedy takich małych kroków zrobimy kilka efekt może być zdumiewający!

przez ~luki,
    2009-02-04 18:51:56

\'saber\' napisał(-a):To jest taki dobry wstęp i pierwszy krok do zdrowszego trybu życia. Osoby, które mówią mi, że ostatnio przyświrowałem jeśli chodzi o jedzenie, mówią: "No ok, fajnie.. tylko 'jak?'.. 'co?'.. to jest trudne". Ten krótki artykuł pokazuje jednoznacznie, działanie i efekt.Sam jestem daleki od tego aby zrozumieć wiele kwestii w dietetyce, ale wszystko zaczyna się od małych kroków. Te najłatwiej zrobić i paradoksalnie, kiedy takich małych kroków zrobimy kilka efekt może b...więcej

przez ~Pafii,
    2009-02-04 19:05:03

\'*Luki*\' napisał(-a):U mnie to jest tak, ze dietetyke rozumiem wrecz wzorowo. Natomiast z wprowadzeniem tych zasad w zycie jest klopot. LukiNic się nie martw. Potrzeba matką wprowadzenia.

przez ~luki,
    2009-02-04 19:07:51

\'Pafii\' napisał(-a):Nic się nie martw. Potrzeba matką wprowadzenia. I to mnie martwi, gdyz w potrzebie nie jestem. Wygladam lepiej niz wiekszosc moich rowiesnikow. Moze mam troche wiecej tluszczu i mniej miesni niz koledzy z okladek MH...LukiP.S. Pafii, zalozyl bys wreszcie normalne konto, a nie jako gosc piszesz. Chyba, ze zamierzasz nas opuscic na forum niedlugo...

przez ~pafii,
    2009-02-04 19:24:37

Jestem obecny.

przez ~saber,
    2009-02-04 19:27:33

\'*Luki*\' napisał(-a):U mnie to jest tak, ze dietetyke rozumiem wrecz wzorowo. Natomiast z wprowadzeniem tych zasad w zycie jest klopot. LukiJa natomiast mam trochę problemy z organizacją zakupów różnych produktów, tak aby potem otworzyć lodówkę i mieć co z tego zrobić sensownego. Niby wiem co, niby wiem kiedy ale zawsze czegoś brakuje i nie mogę sobie upichcić nic ciekawego czasem.Śniadania i przekąski w sumie mam rozwiązane całkiem nieźle. Gorzej z tym co na ciepło, żeby nie paść z monotonii.

przez ~luki,
    2009-02-04 19:31:55

\'saber\' napisał(-a):Ja natomiast mam trochę problemy z organizacją zakupów różnych produktów, tak aby potem otworzyć lodówkę i mieć co z tego zrobić sensownego. Niby wiem co, niby wiem kiedy ale zawsze czegoś brakuje i nie mogę sobie upichcić nic ciekawego czasem.Śniadania i przekąski w sumie mam rozwiązane całkiem nieźle. Gorzej z tym co na ciepło, żeby nie paść z monotonii.U mnie gorzej ze sniadaniami, kiedy to jestem w duzym pospiechu. Przekaski - nie jest zle. Jesli zas chodzi o posilki na cieplo to masz m...więcej

przez ~Kamil,
    2017-07-18 09:52:45

Mim patentem na odchudzanie jest Poradnia Skosztuj Zdrowia Łódź, dzięki któej uwierzyłem w swoje możliwości i naprawdę schudłem. WARTO!!!

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA