[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Życiowy sukces a trening - News MH

Zgadnij, co należy zrobić, aby dostać długo wyczekiwany awans lub podwyżkę?

Trening a sukces Chcesz w życiu kroczyć od sukcesu do sukcesu? Trenuj!
Wielokrotnie już pisaliśmy, że podczas treningu wykuwasz nie tylko formę sportową, ale i życiową. Bo ci, którym się po prostu chce, uczą się determinacji, samodyscypliny, walki o swoje i zaszczepiają w sobie chęć rozwoju. Czyli w zasadzie wszystko to, co odróżnia ludzi sukcesu od tych wiecznie zmęczonych życiem. Jaki z tego wniosek? Chcesz awansować – trenuj. A najlepiej biegaj.

Badacze z University of Arizona przeskanowali mózgi osób, które regularnie biegają, i porównali je ze skanami mózgów ich mniej ruchliwych kolegów. Wyniki wykazały, że pierwsza grupa ma zdecydowanie więcej połączeń w obszarze mózgu odpowiedzialnym za podejmowanie decyzji, planowanie oraz wielozadaniowość. Największe różnice widoczne były u długodystansowców. Wniosek? Ciężki trening popłaca. Nie jesteśmy zdziwieni.

REKLAMA

Popraw ostrość

Na Wyspach futbol lubią i szanują - wiadomo. Okazuje się, że również badają. Uczeni sprawdzili wzrok profesjonalnych zawodników Premier League i wyszło im czarno na białym, że w porównaniu do przeciętnego zjadacza chleba, mają oni wyraźnie lepszą ostrość widzenia, rozpoznawanie kontrastów kolorystycznych oraz akomodację oczu. Zatem bierz gałę i idź pokopać z kumplami. I fajnie, i zdrowo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Bieganie gwarancją sukcesu

W grupie siła

Badacze z Uniwersytetu Birmingham na łamach czasopisma „Frontiers in Physiology” wykazali, że aminokwasy BCAA nie wpływają na wzrost masy mięśniowej, jeśli są suplementowane oddzielnie, natomiast w połączeniu z odżywką białkową ich działanie zostało potwierdzone.

Gra na czas

28 – o tyle procent czasem w pracy, jeśli będziesz trenował przynajmniej dwa razy w tygodniu przez godzinę. Szef to doceni! poprawi się Twoje zarządzanie czasem  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij