Życiowa forma The Rocka? Mamy trening klaty Dwayne'a Johnsona

Potrzebujesz motywacji? Dołącz do obserwujących The Rocka na Instagramie, a trening będziesz chciał robić nawet jadąc do pracy tramwajem.

Dwayne The Rock Johnson Instagram/Sipa USA/East News
Instagram/Sipa USA/East News

W maju słynny The Rock skończy 46 lat. To nie błąd, a fotka nie jest podkręcana niczym oprócz Instagramowego filtra. O ile w ogóle. Aktualne zdjęcie formy aktora sprawia, że zaczynamy wątpić, czy w jego przypadku wiek ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie. 

By wyglądać jak Dwayne Johnson, nie musisz być półbogiem ani mieć nadludzkich zdolności. Wystarczy, że będziesz cholernie ciężko pracować. Każdego dnia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez therock (@therock)

 

To kwestia wyboru. Niektórzy wolą leżeć i narzekać, że ich życie nie wygląda tak, jakby tego chcieli. Inni biorą sprawy w swoje ręce. Walczą o to, co im się należy. Zgadnij, do której grupy od lat należy Dwayne?

Potrzebujesz bodźca, motywującego kopa w cztery litery? Wystarczy na Instagramie zobaczyć, jak trenuje The Rock. Skupiony, skoncentrowany, z groźną miną. Gdy czuje, że się rozprasza, krzyczy głośne: "Focus!" ("Skup się!") i robi swoje. W tym momencie wiesz, dlaczego chciałbyś, żeby był Twoim kumplem. Bo nie odpuszcza, bo można na nim zawsze polegać, bo wie, jak się dobrze zabawić po treningu.

Trening klatki piersiowej wg. The Rocka

  1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej (4 serie, piramida: 12, 10, 8, 6 powtórzeń)
  2. Wyciskanie hantli (4 serie po 12 powtórzeń) 
  3. Wyciskanie na maszynie typu hammer (4 serie po 12 powtórzeń)
  4. Rozpiętki na ławce (3 serie po 12 powtórzeń)
  5. Rozpiętki na wyciągu + pompki szwedzkie (3 serie po 15 powtórzeń / maks. powtórzeń)
Zobacz również:
REKLAMA