[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Wyzwanie MH: sprawdź swoją moc, siłę i wytrzymałość

Nie musisz rezygnować z planów na weekend. Żeby sprawdzić, czy spełniasz standardy MH, wystarczy tylko kilka minut. Pompki, przysiady i krokodylki. Żadnej wielkiej filozofii, żadnego ciężkiego sprzętu. Ty i Twoja forma.

pompki fot. Wojciech Małkowicz
Twój test: Wytrzymałość

Czy zrobisz łącznie 80 pompek w 3 minuty?

Jasne – odpowiesz. Bo łatwiej powiedzieć, niż zrobić, w końcu to aż 27 pompek na minutę. Możesz zaliczyć wszystkie naraz albo podzielić sobie liczbę 80 na dowolną ilość serii i powtórzeń. Masz dowolność. Tylko nie oszukuj stopera.

Superforma

Łokcie prowadź blisko korpusu i schodź tuż nad podłoże. Zacząłeś się trząść? Przegrałeś. 

REKLAMA

REKLAMA

pompki fot. Wojciech Małkowicz
Test: Moc

Czy zrobisz 50 wyskoków z przysiadu w 2 minuty?

50 klasycznych przysiadów zrobisz nawet teraz, ale wersja z wyskokiem to wyższa szkoła jazdy dla Twoich włókien szybkokurczliwych, odpowiedzialnych m.in. za moc, tj. generowanie jak największej siły w jak najkrótszym czasie. Tygryski i bokserzy lubią to najbardziej.

Superforma

Schodź do pełnego przysiadu, dotknij dłońmi podłoża i wyskocz jak najwyżej.

REKLAMA

pompki fot. Wojciech Małkowicz
Test: Kondycja

Czy zrobisz 20 krokodylków (burpees) w 1 minutę?

Tak, tylko 20, ale perfekcyjnych, w których bez najmniejszego potknięcia realizujesz kolejne etapy (sprawdź w naszym dziale Fitness, jak zrobić powtórzenie doskonałe). Wciąż nie wiemy, na co czekasz...

Superforma

Wracając do przysiadu podpartego, ląduj na całych stopach, a nie tylko na palcach.

REKLAMA

REKLAMA

pompki fot. Wojciech Małkowicz
Test: Moc & Siła

Czy zaliczysz 20 pompek marynarskich bez przerw?

Jeśli masz problemy z liczbą 20, gdy mowa o pompkach klasycznych, w dodatku w babskiej wersji na kolanach, nawet nie podchodź do tego testu. Radzisz sobie całkiem nieźle? W takim razie zapraszamy. Pochwal się nam swoim wynikiem na FB.

Superforma

Twoje klaśnięcie słyszą nawet sąsiedzi Twoich sąsiadów i ich sąsiedzi. Dokładnie tak.

MH 09/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij