[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Więcej pompek: trening z masą ciała w domu [4 ćwiczenia]

To jedyny przyrząd, którego potrzebujesz, aby wykonać dobry trening. Twoje ciało. 

pompka fot. Shutterstock
Chcesz robić więcej pompek? Najlepiej ćwiczyć dwutorowo – najpierw siłę maksymalną ("jak lekka jest do wykonania jedna pompka"), a z drugiej wytrzymałość siłową ("ile pompek zdołasz zrobić, zanim spuchną Ci ramiona"). Tę pierwszą pomogą wypracować różne odmiany pompek, które serwujemy na kolejnych slajdach.

Rób po 3 do 5 serii, ze szczególnym naciskiem na technikę: przerwij ćwiczenie, jeśli poczujesz, że nie wykonujesz go poprawnie (między seriami odpoczywaj 1,5-2 min).

REKLAMA

REKLAMA

pompki rys. Kagan McLeod

Pompka trójkątna

Przyjmij pozycję, opierając się na pięściach. Obniż klatkę do podłogi, zginając ręce w łokciach – w dół i w lewo. Kolejne powtórzenie to ruch w prawo.

REKLAMA

pompki rys. Kagan McLeod

Kolano do łokcia

Przyjmij pozycję na pięściach. Robiąc kolejne pompki, przyciągaj na zmianę lewe i prawo kolano do łokci. Nie spiesz się: stawiaj raczej na dokładność.

REKLAMA

REKLAMA

pompki rys. Kagan McLeod

Na kettlach

Tym razem połóż na podłodze dwa kettle i przyjmij pozycję, mocno łapiąc uchwyty. Rób swoje. Możesz po pompce przyciągać kettle do boku klatki.

REKLAMA

pompki rys. Kagan McLeod

Zmieniaj ręce

Padnij, oderwij od podłoża prawą stopę, prawą dłoń ustaw "niżej" niż lewą. Zrób serię pompek. Odpocznij i powtórz, zamieniając strony. Gotowe.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij