[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Trenuj i wyglądaj jak Matthew McConaughey

Specjalnie dla Matthew McConaugheya eksperci Men’s Health przygotowali program treningowy, który pozwolił mu rozbudować muskulaturę i poprawić kondycję. Wypróbuj go i przekonaj się sam, że świetny wygląd i doskonała forma nie są zastrzeżone tylko dla hollywoodzkich gwiazd.

fot. Coliena Rentmeester
Poznaj zasady, których przestrzega Matthew McConaughey i które pomogły mu odnieść sukces w pracy i treningu

 

Matthew zaczął ćwiczyć według naszego programu 10 miesięcy przed zdjęciami do filmu "Sahara". Chciał nie tylko poprawić swój sylwetkę i zwiększyć muskulaturę, ale również być kondycyjnie przygotowanym do ciężkiej pracy. Udało się w 100%, co było doskonale widać na ekranie. Wysiłek włożony w trening docenił także magazyn "People", uznając McConaugheya właścicielem najlepiej wyrzeźbionych mięśni brzucha.

Ty też możesz osiągnąć ten sam efekt. I nie musisz pracować przez cały rok. Pierwsze rezultaty zobaczysz już po 5 tygodniach. Plan treningowy jest zróżnicowany. Wykonujesz na przemian dwa programy ćwiczeń - A i B. Składają się one z zestawów ćwiczeń, które robisz jedno po drugim. Wykonuj od 8 do 15 powtórzeń każdego ćwiczenia.

REKLAMA

Dodatkowo grasz w koszykówkę, siatkówkę, jeździsz na rowerze - uprawiasz sporty, które poprawiają pracę Twojego układu krążenia (trening kardio). Zmieniaj dyscypliny i czas ich trwania. Na pierwszy trening kardio poświęć 30, a na kolejny 45 minut. Trenuj na ergometrze wioślarskim, rowerku stacjonarnym i bieżni, zmieniając przyrządy co 5 minut. Pamiętaj o rozgrzewce przed treningiem i streczingu po treningu.

Przykładowo, Twój pierwszy tydzień będzie wyglądał następująco:

  • Poniedziałek: program A
  • Wtorek: trening kardio
  • Środa: program B
  • Czwartek: trening kardio
  • Piątek: program A

W sobotę lub niedzielę (albo w oba dni) możesz spokojnie pójść na imprezę, ale nie przesadzaj z wypitym alkoholem. W następnym tygodniu Twój trening powinien wyglądać w ten sposób:

  • Poniedziałek: program B
  • Wtorek: trening kardio
  • Środa: program A
  • Czwartek: trening kardio
  • Piątek: program B

 

Program A

Zestaw 1:
- rozpiętki z hantlami
- wyciskanie na ławce skośnej
- brzuszki na piłce

Powtórz zestaw od 2 do 4 razy.

Zestaw 2:
- podciąganie w szerokim nachwycie
- steper

Zestaw 3:
- wznosy tułowia na ławce skośnej
- prostowanie ramion na wyciągu górnym stojąc
- wypady z piłką lekarską - przenoś piłkę lekarską z prawej góry na lewy dół

Powtórz zestaw od 2 do 4 razy.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij