[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Trening z sandbagiem: 10 ćwiczeń wzmacniających całe ciało

W sandbagu znajdziesz nie kota, tylko piasek, a w zasadzie większe mięśnie i lepsze osiągi. 

ćwiczenia z sandbagiem fot. Shutterstock
1. Zarzut

3 serie po 10 powtórzeń

Stań prosto i zrób przysiad, by sięgnąć leżący na podłodze worek. Dynamicznym ruchem zacznij wstawać, prowadząc sandbag po nogach, i „wejdź” pod niego.  

2. Przysiad

3 serie po 10 powtórzeń

Przytul sandbag i stań prosto w lekkim rozkroku. Wypchnij biodra w tył i zrób przysiad. Zatrzymaj na sekundę ruch, zanim wrócisz do startu. 

3. Wyciskanie stojąc ekstra

3 serie po 10 powtórzeń

Stań prosto, złap worek za uchwyty i oprzyj go na lewym barku. Wyciśnij nad głowę, opuść na prawy bark i znów wyciśnij. To jedno powtórzenie. 

4. Wykroki

3 serie po 10 powtórzeń

Złap worek za uchwyty i oprzyj go na górze pleców. Zrób wykrok lewą nogą, wróć do startu. Wykonaj to samo na drugą stronę. To jedno powtórzenie.

5. Dookoła świata

3 serie po 10 powtórzeń

Stań prosto w lekkim rozkroku, złap worek za uchwyty i unieś go wysoko nad głowę. Obróć worek nad głową 10 razy w jedną i 10 razy w drugą stronę. Mocno pracuj biodrami. 

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij