[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Trening split Piotra Stramowskiego [Wideo]

Chcesz mieć mięśnie jak z okładki, musisz trenować jak gwiazdy z okładki. Tu nie ma magicznego skrótu, tylko ostry trening i mądre podejście do regeneracji. Zobacz, jak Piotr Stramowski przygotowywał się, by stanąć przed czujnym okiem aparatu i zostać twarzą marcowego numeru MH. 

Zasady treningu

Split - Jest to typowy trening dzielony. Klatkę piersiową i plecy trenujesz w poniedziałek, barki, bicepsy i tricepsy w środę, natomiast nogi w piątek. Trening charakteryzuje się dużą objętością, zatem w razie potrzeby możesz wydłużyć czas regeneracji. 

Superserie - Ćwiczenia opisane jako A i B wykonuj w superseriach. Łączysz dwa ćwiczenia i wykonujesz po jednej serii każdego z nich naprzemiennie, skracając między nimi przerwy. I powtarzasz to kilkakrotnie. Czyli zamiast 4 serii ćwiczenia A i czterech serii ćwiczenia B, wykonujesz serie metodą A-B-A-B.

REKLAMA

Gigaserie - Ćwiczenia opisane jako A, B, C i D wykonuj w gigaseriach. Analogicznie do superserii łączysz ze sobą 4 ćwiczenia i wykonujesz je w trybie A-B-C-D.

Mięśnie brzucha - Tak często piszemy o legendarnym sześciopaku, a tu nie ma ani jednego ćwiczenia dedykowanemu mięśniom brzucha. Jak to? Oddajmy głos trenerowi personalnemu odpowiedzialnemu za formę Piotr Stramowskiego - Jackowi Franke: "Chciałbym przypomnieć, że nad brzuchem pracujemy w kuchni”. Amen. Ponadto przy takiej ilości ćwiczeń wielostawowych i tak brzuch swoje oberwie. 

 Lista ćwiczeń

Ćwiczenie
Serie
 Powt.
Klata + plecy  
1a. Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 4 12
1b. Wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia 4 20
2a. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w górę 4 10
2b. Wyciskanie hantli na podłodze 4 10
2c. Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4 15
2d. Wiosłowanie sztangą w oparciu o ławkę skośną 4 15
3a. Rozpiętki hantlami na ławce płaskiej 3 15
3b. Przenoszenie hantli za głowę leżąc 3 15
Barki, biceps, tricpes  
1. Wyciskanie sztangi nad głowę siedząc 4 10
2. Wyciskanie hantli 3 12
3. Unoszenie ramion bokiem z hantlami 3 12
4. Motyl na ławce płaskiej 5 15
5. Uginanie ramion szerszym nachwytem 5 10
6. Uginanie ramion z hantlami chwytem młotkowym 5 12
7. Wyciskanie francuskie sztangi 5 12
8. Pompki diamentowe 5 Maks.
Nogi  
1. Wspięcia na palce ze sztangą 4 20
2a. Wykroki boczne ze sztangą 4 20
2b. Wykroki ze sztangą 4 20
3a. Przysiad ze sztangą trzymaną z przodu 4 15
3b. Unoszenie bioder ze sztangą w oparciu o ławkę 4 10
4. Przysiad bułgarski ze sztangą 4 20
5. Wejścia na podest ze sztangą 4 15
 
 
Na następnych stronach znajdziesz opis każdego ćwiczenia wraz z filmem instruktażowym. 
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij