Trening siłowy na dobicie - dasz radę?

Zwiększ swoją siłę i spal przy tym sporo kalorii, robiąc po treningu burpee z podciąganiem na dobicie. To będzie ostatni gwóźdź do trumny Twojego tłuszczu.

trening

Patrz na zegar. Przez pierwsze 30 sekund zrób 1 powtórzenie. W kolejnych okresach 30-sekundowych dodawaj po 1 powt. Gdy nie będziesz w stanie zwiększyć ilości powtórzeń, wykonuj tylko same burpeesy w liczbie z ostatniej serii pełnego ćwiczenia. Jeśli nie będziesz w stanie utrzymać tej ilości, trening uznaj za skończony.

1. Burpee

Schyl się z pozycji stojącej i połóż dłonie na ziemi, a potem jednym ruchem przeskocz do deski na wyprostowanych ramionach. Wykonaj pompkę, dotykając klatką podłoża i prostując ramiona.

2. Szybkie przejście

Podciąganie po burpeesie jest łatwiejsze, bo nie robisz go ze zwisu, ale z podskoku. Po pompce podciągnij kolana do klatki piersiowej, zrób przysiad i wyskocz do góry, łapiąc drążek.

3. Podciąganie

Złap drążek nachwytem nieco szerzej niż na szerokość barków i przyciągnij do niego klatkę piersiową. Zatrzymaj ruch na sekundę i opuść się, kontrolując ten ruch. Po wyprostowaniu ramion zeskocz na dół – to jedno powtórzenie. Każde kolejne ma być równie dobre.

Zobacz również:
REKLAMA