[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Trening na lepszy seks

Do dobrego seksu uczucia nie wystarczą. Musisz do nich dołożyć jeszcze siłę, wytrzymałość, elastyczność i technikę pracujących w danym momencie mięśni. Ten plan treningowy przygotuje Cię na seks w każdym możliwym wariancie.

fot. Hannamariah 2010/shutterstock.com
Seks jest zbyt ważny, by zabierać się do niego bez przygotowania. Mocny triceps, klatka, uda, mięśnie pośladkowe czy brzuch mogą spowodować, że partnerka będzie oczarowana siłą Twojej miłości. Będzie Ci łatwiej utrzymać jej lub Twoje ciało w odpowiedniej pozycji przez taki czas, jaki będziecie potrzebowali. To właśnie dlatego każde ćwiczenie będziesz wykonywał w maksymalnej ilości powtórzeń. Twoja dziewczyna będzie szczęśliwa, że zacząłeś ten trening. A Ty dostaniesz od niej premię co noc.

Na początek wybierz tylko dwa z proponowanych minikcykli - te, które przygotują Cię do Waszych ulubionych pozycji. Potem, co tydzień, dodawaj kolejny. Po 4 tygodniach oboje poczujecie różnicę. Kompletny, szczegółowy program treningowy na 4 tygodnie znajdziesz na końcu tego artykułu.

Aha, jedna uwaga. Zwykle dajemy gwarancję na nasze programy treningowe. W tym wypadku też, ale pod jednym warunkiem - mimo wszystko musisz wszystko robić z uczuciem. I trening, i seks.

REKLAMA
Pozycje: Ty na górze


1. Przyciąganie kolan na piłce

Efekt: pracują wszystkie mięśnie brzucha

Zrób podpór przodem, ale nogi połóż na piłce, tak by opierały się na kości piszczelowej. Podciągnij kolana do klatki, przetaczając nogi na piłce, tak by opierały się na podbiciach stóp. Wróć do pozycji wyjściowej.

Dbaj o technikę: Brzuch trzymaj napięty i wciągnięty. Wzmacnia to mięśnie poprzeczne brzucha, które trzymają sylwetkę w pionie (jeśli tylko równowagi nie zaburzają inne czynniki).

 

fot. Beth Bischoff

 

2. Przyciąganie kolan do klatki w leżeniu

Efekt: rozluźniasz dolny odcinek pleców

Połóż się na plecach. Nogi zegnij w kolanach, stopy oprzyj płasko o podłoże. Ramiona trzymaj wzdłuż ciała. Chwyć rękoma za tylną część uda, przyciągnij kolana do klatki piersiowej. Dociągnij kolana do klatki tak daleko, jak dasz radę (ale bez przesady). Plecy utrzymuj cały czas płasko na podłodze. Rozciągaj się przez 3-4 sekundy i wróć do pozycji wyjściowej. Zrób tyle powtórzeń, ile zdołasz.

Dbaj o technikę: Głowa i kość ogonowa powinny być cały czas na podłodze.

 

fot. Beth Bischoff

 

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij