[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Trening bicepsów: 3 ćwiczenia, które musisz robić [Wideo]

To od treningu bicepsów wszyscy rozpoczęliśmy nasze treningi. Najbardziej hollywoodzkie ze wszystkich mięśni po prostu wymagają specjalnego traktowania. Oto przepis na sukces.

Wykonuj ten ekspresowy trening bicepsów na koniec każdej sesji. Do kolejnego ćwiczenia przechodź dopiero po zaliczeniu wszystkich serii poprzedniego.

Odpoczywaj 30 s między seriami i 60 s między kolejnymi ćwiczeniami. Dobierz taki ciężar hantli, żeby ostatnie powtórzenia w serii robić zawsze z wyraźnym wysiłkiem.

 

 

1. Zginanie przedramion chwytem młotkowym 4 x 10 powtórzeń

Stań prosto w lekkim rozkroku, hantle trzymając po bokach chwytem młotkowym (neutralnym). Ugnij lewą rękę w łokciu aż do maksymalnego napięcia bicepsu. Wróć do pozycji startowej i wykonaj to samo drugą ręką. To jedno powtórzenie. Kontynuuj, starając się oprzeć pokusie, aby patrzeć na bicepsy.

REKLAMA

REKLAMA

 

 

2. Zginanie przedramion ze sztangą podchwytem leżąc na ławce 4 x 10 powtórzeń

Połóż się przodem na ławce skośnej i złap sztangę podchwytem na szerokość barków. Twoje ręce w pierwszej fazie powinny być prostopadłe do podłoża. Ugnij ręce w łokciach aż do maksymalnego napięcia bicepsów. Powoli, kontrolując sztangę, wróć do pozycji startowej.

REKLAMA

 

 

3. Zginanie przedramion ze sztangą łamaną stojąc 4 x 8 powtórzeń

Stań prosto w lekkim rozkroku, sztangę łamaną trzymając nachwytem (taki rodzaj chwytu bardziej wzmacnia przedramiona) na szerokość barków w prostych rękach na wysokości ud. Zginając łokcie, przenieś sztangę aż na wysokość barków. Powoli wróć do pozycji startowej. Nie bujaj ciałem – ruch wykonywać mają tylko ręce.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij