[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Trening Sebastiana Fabijańskiego do roli w "Pitbullu": klata i plecy

Fabijański przed rozpoczęciem przygotowań do "Pitbulla" długo nie ćwiczył. Dlatego trening jest przygotowany dla osób początkujących, które chcą szybko zobaczyć pierwsze efekty. Na dobry początek iście Arnoldowy zestaw - klata i plecy.

Sebastian Fabijański fot. Zuza Krajewska
Ćwiczysz w poniedziałek (ten trening), środę i piątek, w miarę możliwości do 60 minut treningu siłowego dodając jeszcze 30 minut kardio. Najlepiej gdyby obie sesje dzieliło przynajmniej 2,5 godziny przerwy.

 

REKLAMA

Wyciskanie hantli

4x10 powtórzeń

Złap parę hantli i połóż się tyłem na ławce płaskiej. Hantle trzymaj po bokach klatki. Wyciśnij hantle, prostując ręce w łokciach. Wróć do pozycji startowej. 

trening klatki i pleców rys. Mirosław Łuckoś
Prostowanie grzbietu

4x10 powtórzeń

Przyjmij pozycję na krześle rzymskim. Ręce skrzyżuj na piersi (możesz złapać nimi talerz). Zegnij się maksymalnie (A) i wróć do startu (B).  

trening klatki i pleców rys. Mirosław Łuckoś
Rozpiętki

4x10 powtórzeń

Połóż się tyłem na ławce, hantle trzymając nad klatką w niemal prostych rękach (A). Nie zmieniając kąta ugięcia łokci, przenieś hantle szeroko na boki (B). Wróć do startu.

 

rys. Mirosław Łuckoś
Wiosłowanie

4x10 powtórzeń

Zamocuj uchwyt do linki i przyjmij pozycję na maszynie, stopy opierając na platformie (A). Nie wyginając pleców, przyciągnij uchwyt do mostka (B). Wróć do startu. 

rys. Mirosław Łuckoś
Wyciskanie sztangi

4x10 powtórzeń

Złap sztangę nachwytem na szerokość barków, ściągnij ją ze stojaków (A). Opuść sztangę do klatki (B), a następnie wyciśnij w górę, prostując ręce w łokciach. 

rys. Mirosław Łuckoś
Ściąganie drążka

4x10 powtórzeń

Przyjmij pozycję, uda blokując o wałek. Złap drążek podchwytem na szerokość barków (A) i nie odchylając się w tył, ściągnij go do mostka (B). Wróć do startu.

  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij