[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Trening Ryana Reynoldsa: potrójna korzyść

Trener Don Saladino zdradza nam adaptowalny plan aktora, który sprawi, że będziesz silny, szybki i smukły.

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey
SIlny

Każda sesja zakłada przysiad ze sztangą, martwy ciąg lub wyciskanie na ławeczce. Rób krótkie serie z dużym obciążeniem, które będziesz zwiększał w kolejnych tygodniach.

1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej - 5 serii po 5 powtórzeń

Połóż się tyłem na ławce i złap sztangę nachwytem. Zdejmij ją ze stojaków, powoli opuść do klatki piersiowej, a następnie wyciśnij do startu.

REKLAMA

REKLAMA

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey
Szybki

Teraz czas na część praktyczną. Czyli podskok, rzut i noszenie. Nie dość, że te ćwiczenia budują szybkość, to bardzo przydają się w codziennym życiu.

1. Wyskoki - 3 serie po 10 powtórzeń

Stań prosto w lekkim rozkroku. Delikatnie ugnij kolana, a następnie wyskocz jak najwyżej, kolana podciągając do klatki. Wyląduj na lekko ugiętych nogach.

REKLAMA

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey

2. Rzuty piłką o podłoże - 3 serie po 10 powtórzeń

Unieś piłkę nad głowę, wspinając się na palce. Korzystając z siły całego ciała, rzuć nią mocno w leżący na podłodze materac. Nie zapomniałeś o materacu, prawda?

REKLAMA

REKLAMA

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey

3. Spacer z walizką - 3 razy po 30-45 metrów

Złap kettlebell lewą ręką i utrzymując prosto tułów, przejdź podany dystans. Przerzuć kettle do drugiej ręki i wróć do miejsca startu.

REKLAMA

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey
Smukły

Czas na powrót do klasyki i dostarczenie krwi do mięśni. Pamiętaj, aby robić krótkie przerwy, nie dłuższe niż 30-40 sekund między seriami.

1. Wyciskanie jednorącz - 4 serie po 10 powtórzeń

Złap hantlę prawą ręką i połóż się tyłem na ławce płaskiej. Opuść hantlę do boku klatki, a następnie wyciśnij ją do startu. Po 10 razach wykonaj to samo na drugą stronę.

REKLAMA

REKLAMA

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey

2. Pompka - 4 serie po 12 powtórzeń

Przyjmij pozycję do pompki, ręce rozstawiając na szerokość barków. Upewnij się, że Twoje ciało od kostek po głowę tworzy linię prostą. Zrób pompkę.

REKLAMA

trening Ryana Reynoldsa rys. Ben Mounsey

3. Bicepsy na bramie - 3 serie po 15 powtórzeń

Zamocuj pojedyncze uchwyty do dwóch wyciągów dolnych. Stań na środku bramy, złap uchwyty. Ugnij ręce w łokciach do maksymalnego napięcia bicepsów.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij