[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Testy sprawnościowe: twardziel czy przeciętniak?

Facetom często wydaje się, że są w lepszej formie, niż jest naprawdę. A jak jest w Twoim przypadku? Ciężko powiedzieć? Sprawdź więc, kim naprawdę jesteś: twardzielem czy przeciętniakiem, wykorzystując nasz test siły, sprawności i wytrzymałości.

fot. Jacek Heliasz - heliasz.com
Zobacz także: Fit IQ: co Ty wiesz o treningu i diecie?


Ten test składa się z 9 stacji, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy Twoja forma już dzisiaj zasługuje na certyfikat jakości Men's Health, czy też masz jeszcze pewne zaległości treningowe do nadrobienia. Nie zostawimy Cię jednak samego - po każdej stacji podpowiadamy, jak możesz szybko poprawić to, co szybkiej poprawy wymaga.

Pamiętaj: Facet lubi być lepszy od innych. Ale twardzielem jest ten, kto pokonuje samego siebie. Wykonuj te testy co jakiś czas - pomogą Ci sprawdzić, czy i o ile jesteś silniejszy, szybszy i sprawniejszy niż byłeś tydzień, miesiąc czy rok temu.

REKLAMA

SIŁA RAMION

Kobiety mierzą siłę w jeden sposób: czy on jest w stanie zanieść ją na rękach do sypialni. Wykonując ten test, przy okazji sprawdzisz, czy w drodze do łóżka przypadkiem nie upuścisz słodkiego ciężaru.

Test: Połóż się na podłodze tak, byś sięgał wyprostowanymi ramionami do drążka ustawionego na podpórkach (możesz podłożyć książki pod nogi krzesła). Złap drążek nachwytem i podciągnij się na rękach, utrzymując ciało sztywne w biodrach. Zmierz, jak długo wytrzymasz w tej pozycji.

 

fot. Jacek Heliasz - heliasz.com

 

Twój wiek
dostatecznie dobrze
celująco
bez znaczenia  11-20 sek. 21-30 sek. +31 sek.
Produkty z kategorii: elektronika sportowa znajdziesz w sekcji MH Zakupy: sportowe gadżety
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij