[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Szatnia w siłowni - przewodnik początkującego

Zasady siłownianego savoir-vivre’u są niezmienne, więc 2018 rok nie przyniesie pod tym względem rewolucji. Mimo to decydujemy się o nich przypomnieć, bo nasze własne doświadczenia wskazują jasno i dobitnie, że są jeszcze na świecie dżentelmeni, którym przyda się szybka powtórka.

szatnia w siłowni fot. Shutterstock
01 Odłóż ten telefon

Może to my przesadzamy, może to jednak Polak faulował, ale czujemy delikatne niedowierzanie, kiedy widzimy w siłowni lub w szatni faceta robiącego wygibasy do telefonu, żeby mięśnie na zdjęciu na insta prezentowały się jak najlepiej. Świat naprawdę sobie nie poradzi, jeśli nie dowie się, jak dzisiaj wyglądasz?

02 Daj mu spokój

Patrz, to przecież Twój szef się przebiera! Nie leć do niego z łapami, kiedy stoi w samych bokserkach, i nie staraj się grać funfl a, bo targacie żelazo w tym samym miejscu. Poczekaj, aż miniecie się „przypadkiem” i oszczędnie skiń mu głową. Wasza relacja musi pogłębiać sie naturalnie.

03 Schludny, nie odpicowany

Pewnie Ci się wydaje, że ekipa patrzy krzywo na lalusia, który suszy włosy. No i właśnie - wydaje Ci się. Za to wiemy na pewno, że kobiety patrzą krzywo na facetów z włosami w nieładzie, a także takich, którzy kaszlą, smarkają i marudzą, bo łazili na mrozie z mokrą głową.

04 Szafka pod kontrolą

Jest Twoja tylko na czas treningu. Dlatego zostawiaj ją w takim stanie, w jakim ją zastałeś. Buty w błocie pośniegowym postaw lepiej na podłodze, a jeśli aż tak bardzo boisz się, że ktoś Ci je zwinie, użyj papierowych ręczników.

REKLAMA

REKLAMA

05 Nadzy i szybcy

Nie jesteśmy pruderyjni i nie wstydzimy się nagości, ale naprawdę nie ma żadnego powodu, żeby nią epatować i paradować po szatni jak Cię ewolucja (albo, co gorsza, kiepska dieta) stworzyła. Za to kąpanie się pod prysznicem w gaciach zdecydowanie trąci obciachem.

06 Pogawędka

Siłownia to nie tylko świątynia ciała, lecz też miejsce spotkań towarzyskich. Jeśli masz gdzieś gadać z kumplem, to raczej w szatni, a nie na sali ćwiczeń. Tylko pamiętaj, że naprawdę nie wszyscy muszą słyszeć, jaka to dwa dni temu była gruba impreza.

07 Kwestia balansu

Pewnie zdarzyło Ci się kiedyś desperacko walczyć o zachowanie równowagi, bo jakiś koleś zdecydował, że nie wytrze się jak normalny człowiek pod prysznicem, tylko pozwoli wodzie ściekać po swoim muskularnym torsie na podłogę. Zaraz, to chyba nie byłeś Ty, prawda?

Produkty z kategorii: bokserki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bokserki męskie

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij