[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Fitness

  • Styczniowy numer Men's Health z kalendarzem z dziewczynami Legends Football League

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Kalendarz z dziewczynami z Legends Football League w styczniowym MH

Jeszcze jeden powód, by wybrać się do kiosku po nowy numer Men’s Health. Do każdego egzemplarza dodaliśmy kalendarz, dzięki któremu cały rok będziesz mógł spędzić aktywnie w towarzystwie dziewczyn z LFL.

Kalendarz Black Energy LFL w MH Kalendarz Black Energy LFL w MH

Skoro mamy damskie drużyny siatkarskie, koszykarskie, a nawet piłkarskie, to nic dziwnego, że pojawiły się również kobiece drużyny futbolu amerykańskiego. Liga powstała w 2009 roku jako Lingerie Football League, czyli w wolnym tłumaczeniu liga bieliźniana. Cztery lata później nazwa została zmieniona na Legends Football League. Chociaż zawodniczki są piękne, nie są tylko ozdobą – na boisku grają naprawdę; są szybkie, silne i sprawne. 

Zobacz, ile jest w nich energii.

 

W kalendarzu znajdziesz też 12 kompleksowych treningów, dopasowanych do pory roku i różnych okazji. Gdy zabraknie Ci pomysłu, co zrobić dziś, wystarczy popatrzeć na kalendarz - ćwiczenia są rozpisane krok po kroku, więc będziesz prowadzony za rączkę zupełnie jakbyś miał trenera personalnego.

 

12 świetnych zdjęć z czterema zawodniczkami LFL na 12 miesięcy. 

 

12 świetnych treningów na 2018 rok w doskonałej formie.

 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij