Sprzęt fitnessowy [Nowinki rynkowe]

Mamy dla Ciebie kilka gadżetów treningowych, które podbijają światowe rynki, ale nad Wisłą (w większości) jeszcze się nie pojawiły. Masz więc szansę zostać fitnessowym trendsetterem.

 

shutterstock.com

1. Wolny od bólu

Niepozorna piłka-roler, która jest na tyle mała, że zmieści się do szuflady biurka, ale na tyle duża, by wbić się w najgrubszy węzeł w Twoich nogach i pośladkach. Wykonasz nią pełny trening mobility w warunkach biurowych. Filigranowy pogromca DOMS.

Znajdziesz na: mobilitywod.com

2. Pan Widoczny

Wosk, który aplikujesz bezpośrednio na skórę i świecisz się jak psu... Po co? Stosuj w warunkach ograniczonej widoczności. A, no i warto mieć natryski w robocie...

Znajdziesz na: safetyskinproducts.com

3. Twój pancerz

Waży mniej niż 1 kg, ma pasy na biodrze i mostku, które są wyposażone w technologię antywstrząsową. Idealny na lapka i inne cenne rzeczy. Trochę drogi, bo kosztuje około 500 zł.

Znajdziesz na: iamrunbox.com

4. Muza na uszach

Przewodnictwo kostne muzyki – mówi Ci to coś? To unikatowa technologia, dzięki której usłyszysz jednocześnie muzykę i dźwięki z otoczenia. Czyli jest i fajnie, i bezpiecznie. Certyfikat IP55 gwarantuje ochronę przed potem, kurzem i wilgocią. Wytrzymają do 6 godzin, czyli dłużej niż Ty na trasie. Porządny sprzęcior na porządne bieganie.

Znajdziesz na: aftershokz.co.uk, ceneo.pl

REKLAMA