REKLAMA

Słuchawki Creative Outlier Active V2 – trening w dobrym rytmie

Creative Outlier Active V2 to lekkie, bezprzewodowe douszne słuchawki, które sprawią, że nie zabraknie Ci motywacji na treningach, i będą się trzymać w Twoich uszach równie mocno jak trzymasz sztangę przy wyciskaniu.

Roksana Słupek fot. Marco Angius
Roksana Słupek, mistrzyni Polski 2020 w triathlonie na dystansie olimpijskim

Walcząc z cieniem, jeżdżąc na rowerze po single trackach czy biegając o poranku po pustym mieście jak Rocky Balboa wiesz, że nic tak nie dodaje energii jak dobrze dobrana muza. Oczywiście brzmiąca w dobrych i trzymających się ucha słuchawkach. Takich jak np. Creative Outlier Active V2. Nowe rowery mają już jako standard chowane w ramie linki, więc nic dziwnego, że nie chcesz mieć też dodatkowego kabelka od słuchawek do telefonu czy odtwarzacza.

Słuchawki Creative Outlier Active V2mat. prasowe Creative

I tak jest właśnie w Outlier Active V2 – są bezprzewodowe, łączą się z Twoją muzyką przez Bluetooth, a kabelek, który łączy oba głośniki i panel sterujący kompletnie nie przeszkadza w naprawdę ekstremalnych ewolucjach. Takie rozwiązanie wydaje nam się lepsze niż dwa oddzielne głośniczki, bo, po pierwsze kiedy szukasz słuchawek to szukasz tylko jednej rzeczy, a nie dwóch, a po drugie, dzięki magnesom w głośnikach, po wyjęciu ich z uszu możesz zawiesić je na szyj i nosić jak naszyjnik, dzięki czemu sprawa szukania sama się rozwiązuje. 

Mocne trzymanie

Ale przy aktywnym trybie życia jednym z ważniejszych czynników decydujących o tym jakie słuchawki wybierzesz jest to, czy trzymają się Twoich uszu równie mocno jak trzymasz sztangę przy martwym ciągu. W Creative Outlier Active V2 to mocna strona słuchawek. Mimo, że są douszne, to ukształtowanie silikonowych elementów sprawia, że nie wypadają z uszu nawet przy dynamicznych ruchach głowy i szyi. Co prawda każdy z nas jest inny, ale z 4 kompletami silikonowych nakładek nikt nie powinien mieć problemów z dopasowaniem słuchawek do swoich małżowin. I nie martw się, że wypadną Ci jak się spocisz. Nie wypadają, a ponieważ mają klasę wodoodporności IPX5, to spokojnie możesz wylewać na treningach siódme poty, i nie przejmować się deszczową pogodą. Pamiętaj tylko, by nie skakać w nich do basenu, bo do tego się nie nadają.

Proste aktywności

Creative Outlier Active V2 są lekkie ( 15 g) i intuicyjne w obsłudze. Parowanie Bluetooth jest szybkie i proste, podobnie jak regulacja długiego na 57 cm kabelka łączącego głośniki i panel sterujący. Jeśli będzie dla Ciebie za długi to za pomocą zapinki na kabelku robisz pętlę, dzięki której ustawisz optymalną dla siebie długość kabla.

Słuchawki Creative Outlier Active V2mat. prasowe Creative

Sam panel sterujący znajduje się przy prawym uchu, ale na tyle daleko i jest na tyle lekki, że nie przeszkadza w żadnym treningu. Ma trzy przyciski, które umożliwiają proste sterowania zarówno muzyką, jak i rozmowami telefonicznymi kiedy decydujesz nie zrywać kontaktu ze światem w czasie treningu, albo wykorzystujesz słuchawki w drodze do pracy, czy uczelni. Bateria trzyma naprawdę dobrze. Wytrzymuje około tygodnia jeśli korzystasz ze słuchawek tylko w czasie treningów, albo całodniowy chillout, bo trzyma około 10 godzin. Szybko się też ładuje (od zera do 100%  w około 2 godziny), ale jeśli potrzebujesz jej na trening, to w zupełności wystarczy jeśli podłączysz ją do prądu na czas, kiedy przygotowujesz sobie potreningowego shake’a. A w razie czego bez problemu pożyczysz kabelek w klubie, bo ładowanie jest przez standardowe wejście MicroUSB typu B. 

Energia w uszach

Kiedy już włączysz swoją ulubioną playlistę możesz zapomnieć gdzie się znajdujesz. I to nie dlatego, że od zbyt dużego ciężaru na sztandze zrobi Ci się słabo, ale dlatego Creative Outlier Active V2 świetnie wycisza, zarówno dźwięki zewnętrzne, jaki i nie wypuszcza poza Twoje uszy Twojej muzy – w końcu nie każdy musi lubić te same dźwięki co Ty. To oczywiście plus, ale jeśli korzystasz ze słuchawek np. w czasie jazdy na rowerze (nie polecamy), to odcięcie od świata zewnętrznego nie jest dobrym rozwiązaniem.

Słuchawki Creative Outlier Active V2mat. prasowe Creative

Dlatego o ile przy treningu z ciężarami możesz spokojnie podkręcić volume, to już przy treningu na zewnątrz warto się z tym jednak ograniczyć. Za to w bezpiecznych okolicznościach przyrody możesz cieszyć się swoją muzyką dowoli. Tym bardziej, że brzmienie jest naprawdę dobre, zważywszy, że Creative Outlier Active V2 kosztuję 149 zł. Brzmienie jest czyste i pełne i jeśli tylko nie jesteś audiofilem i potrzebujesz pewnych, lekkich, słuchawek, które będziesz mógł używać na treningach, czekając na kumpli, w drodze do pracy, domu, uczelni, szkoły itp., a nie masz portfela bez dna, to przemyśl zakup słuchawek Creative Outlier Active V2  - naszym zdaniem do naprawdę dobry wybór. 

Słuchawki w dobrej cenie możesz kupić np. w sklepie tripower.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA