[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Skechers Quick Reaction – niezawodne wsparcie

W sporcie liczy się szybkość reakcji i wytrzymałość. Kiedy pokonujesz własne słabości podczas treningu nie masz czasu na zaprzątanie sobie myśli niewygodnymi butami. Skechers Quick Reaction dotrzymają Ci tempa oraz zapewnią komfort i wygodę, których potrzebujesz. Modele Skechers są nie tylko idealnie przystosowane do uprawiania sportu, ale także zapewniają świetny wygląd. 

Skechers

Obok tych butów nie można przejść obojętnie. Lekka, nowoczesna konstrukcja i ciekawy design sprawiają, że ten model sprawdzi się nie tylko podczas treningów, ale także przy codziennych, miejskich stylizacjach.

Wkładka Air-Cooled Memory Foam zapewni maksymalny komfort, a podeszwa Dual Lite zadba o odpowiednią amortyzację i zniweluje odczuwanie wstrząsów, dzięki czemu model Skechers Quick Reaction 51368 sprawdzi się w każdych warunkach.

Obuwie Skechers świetnie sprawdzi się zarówno na treningu...

...jak i w codziennych, miejskich stylizacjach.

Śledźcie Skechersa na Facebooku i Instagramie

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij