[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Skechers Quick Reaction – niezawodne wsparcie

W sporcie liczy się szybkość reakcji i wytrzymałość. Kiedy pokonujesz własne słabości podczas treningu nie masz czasu na zaprzątanie sobie myśli niewygodnymi butami. Skechers Quick Reaction dotrzymają Ci tempa oraz zapewnią komfort i wygodę, których potrzebujesz. Modele Skechers są nie tylko idealnie przystosowane do uprawiania sportu, ale także zapewniają świetny wygląd. 

Skechers

Obok tych butów nie można przejść obojętnie. Lekka, nowoczesna konstrukcja i ciekawy design sprawiają, że ten model sprawdzi się nie tylko podczas treningów, ale także przy codziennych, miejskich stylizacjach.

Wkładka Air-Cooled Memory Foam zapewni maksymalny komfort, a podeszwa Dual Lite zadba o odpowiednią amortyzację i zniweluje odczuwanie wstrząsów, dzięki czemu model Skechers Quick Reaction 51368 sprawdzi się w każdych warunkach.

Obuwie Skechers świetnie sprawdzi się zarówno na treningu...

...jak i w codziennych, miejskich stylizacjach.

Śledźcie Skechersa na Facebooku i Instagramie

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij