[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Reebok PowerRun by Runmageddon - pierwszy taki bieg!

Blisko 1500 uczestników, 10-kilometrowy dystans, 10 przeszkód i emocje sięgające zenitu! Tak wyglądał pierwszy w historii, miejski bieg z przeszkodami Reebok POWERUN by Runmageddon, który przebiegł ulicami Warszawy w sobotę, 14 kwietnia.

POWERUN
Reebok POWERUN by Runmageddon to prawdopodobnie pierwszy na świecie uliczny bieg po centrum miasta z przeszkodami, podczas którego uczestnicy decydowali na trasie czy pokonują przeszkodę i zyskują bonusowy czas, czy po prostu biegną. Dla startujących była to też pierwsza okazja do biegu po trasie prowadzącej przez najbardziej reprezentatywne części miasta - Bulwary Wiślane i ulice Starego Miasta, czy wyjątkowe miejsce - dach Centrum Nauki Kopernik.

Uczestnicy, którzy przemierzali historyczne fragmenty miasta, byli gorąco dopingowani przez kibiców przybyłych na bieg. Dopisała aura. Logistycznie bieg zabezpieczony był perfekcyjnie. Niezależnie od wyniku, wszyscy świętowali dotarcie do mety - przyznał Robert Zakrzewski, uczestnik Reebok POWERUN by Runmageddon, dziennikarz festwialbiegowy.pl

REKLAMA

Anna Kiełbasińska, ambasadorka Reebok POWERUN by Runmageddon, przyglądała się zmaganiom uczestników i zachęcała ich do biegowej rywalizacji w “Strefie Wyzwań”.

- Jestem pod wrażeniem organizacji i rozmachu całego wydarzenia. A przede wszystkim tego, jak ludzie fajnie się bawią, próbują sił z uśmiechem na twarzy, jak dzielą się emocjami i radością. Myślę, że właśnie o to tu chodzi, żeby czerpać radość ze sportu! - powiedziała sprinterka.

Na 10-kilometrowej trasie stanęło 10 przeszkód, dobrze znanych uczestnikom Runmageddonów, takich jak Multi Rig, Porodówka, Hope to Rope czy Helikopter. Trasa wiodła przez teren płaski z jednym solidnym podbiegiem na ulicy Bednarskiej, gdzie biegacze mogli sprawdzić swoją wytrzymałość i siłę.

Podczas Reebok POWERUN by Runmageddon nie zabrakło atrakcji przygotowanych przez organizatorów w miasteczku biegowym, które licznie odwiedzali mieszkańcy Warszawy. Na przybywających czekały, między innymi:

  • strefa testów, gdzie każdy mógł przetestować innowacyjne buty - Reebok FLOATRIDE,
  • sprawdzian szybkości i siły w strefie wyzwań,
  • sklep Marki Reebok w którym można było kupić produkty marki Reebok z najnowszej kolekcji,
  • strefa personalizacji koszulek,
  • strefa odpoczynku,
  • gifbudka,
  • strefa food.

Klasyfikacja

W klasyfikacji generalnej POWERUN zwyciężyli:

Kobiety:

1. Anna Łapińska (37 min 48 sek.) - Reebok RUN CREW

2. Ewa Jagielska (40 min 11 sek.) - Reebok RUN CREW

3. Dalia Delewska (41 min 41 sek.) - Reebok RUN CREW 

Mężczyźni:

1. Marcin Sypniewski (30 min 3 sek.)

2. Jabłoński Artur (30 min 24 sek.) - Reebok RUN CREW

3. Petr Hradecký (32 min) - Reebok RUN CREW, Czechy

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli bieg, otrzymali specjalne, pamiątkowe medale Reebok POWERUN by Runmageddon. 


Honorowy patronat

Honorowy patronat nad Reebok POWERUN by Runmageddon objęła Prezydent m. st. Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. Oficjalnym partnerem handlowym biegu był Sklep Biegacza. Trasa POWERUN została zaplanowana tak, aby w jak najmniejszym stopniu utrudniać ruch w mieście. Bieg odbywał się w samym centrum miasta, ale główne ulice pozostały otwarte.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij