[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Mięśnie brzucha: 5 ćwiczeń na ciało z kevlaru [Wideo]

O brzuszkach z lekcji wuefu, mamy nadzieję, zapomniałeś. Teraz do lamusa odłóż również klasyczne spięcia, bo oto nadchodzi 5 ćwiczeń na brzuch, którymi zbudujesz korpus z kevlaru.

Wykonuj ten trening raz w tygodniu. Do kolejnego ćwiczenia przechodź dopiero po zaliczeniu wszystkich serii poprzedniego. Odpoczywaj 30 sekund między seriami i 60 sekund między kolejnymi ćwiczeniami.

 

 

1. Przetaczanie kółka 4 x 10-12 powtórzeń

Uklęknij na macie i złap oburącz kółko treningowe. Połóż je przed sobą na podłodze (A), a następnie przetocz je tak daleko, jak tylko dasz radę (B). Cały czas trzymaj proste plecy i ręce. Inicjując ruch mięśniami brzucha, wróć do pozycji startowej. Nie masz kółka? Wybierz lekką sztangę – poluźnij na niej talerze.

REKLAMA

REKLAMA

 

 

2. Rowerek ekstra 4 x 10 powtórzeń

Połóż się tyłem na macie, nogi ugnij w kolanach i biodrach, stopy ułóż płasko na podłożu. Dłonie zbliż do skroni albo spleć za głową (A). Przyciągnij do siebie lewy łokieć i prawe kolano, prostując jednocześnie lewą nogę (B). Wróć do startu i powtórz na drugą stronę. To jedna repeta.

REKLAMA

 

 

3. Wycieraczka ze sztangą 4 x 16 powtórzeń

Połóż się tyłem na podłodze. Sztangę trzymaj nad klatką w prostych rękach. Unieś proste nogi, aż będą w pozycji prostopadłej do podłoża (A). Przełóż je najpierw w lewo (B), a następnie w prawo – niech działają jak wycieraczka, aż zaliczysz wszystkie powtórzenia.

REKLAMA

REKLAMA

 

 

4. Do wysokiej deski 4 x 30 sekund

Zacznij w pozycji do deski na przedramionach, dłonie kładąc na podłożu (A). Naciśnij dłońmi mocniej na podłoże, aby dźwignąć się do pozycji jak do pompki (B). Wróć do startu. Powtarzaj, cały czas utrzymując ciało w linii prostej.

REKLAMA

 

 

5. Scyzoryk 4 x maksymalna ilość powtórzeń

Połóż się tyłem na macie, ręce wyprostuj za głową. Wyciągnij się śmiało (A). Unieś jednocześnie górę ciała i nogi, aby spróbować dotknąć dłońmi stóp (B). Wróć do pozycji startowej.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij