Mięśnie Punishera. Jedno ćwiczenie, które da Ci siłę i sprawność

Jedno ćwiczenie da Ci szerokie plecy, wyrzeźbione ramiona, sześciopak i brutalną siłę. Dokładnie taką, której używa wobec swoich wrogów Frank Castle. 

Jon Bernthal Punisher Steve Sands/Bauergriffin.com/East News
Steve Sands/Bauergriffin.com/East News

Frank Castle to zajęty facet. W pierwszym sezonie przez większość czasu (UWAGA SPOILER) stara się poczęstować ołowiem wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mogą być zamieszani w morderstwo jego żony i dzieci. Po drodze obrywa się też, oczywiście, innym rzezimieszkom. Trzeba przyznać, że Punisher jest cholernie skuteczny w wyręczaniu wymiaru sprawiedliwości. Więcej na temat roli i samego serialu możecie przeczytać w najnowszym numerze MH, którego bohaterem z okładki został właśnie serialowy Punisher - Jon Bernthal.

Drugi sezon (jesteśmy dopiero po kilku pierwszych odcinkach) zapowiada się bardzo podobnie. I cholernie nas to cieszy. Biała czaszka, która stała się symbolem vendetty, znów budzi lęk, a łuski po nabojach raz jeszcze ozdabiają ulice Nowego Jorku. Punisher na nowo definiuje brutalność i - całkiem szczerze - po prostu imponuje. 

Sekret siły Punishera

Jak rozwinąć siłę właściwie całej góry ciała? Bingo. Podciąganie na drążku. Bez problemu wykonujesz przynajmniej 10 idealnych technicznie podciągnięć? W takim razie pora na dorzucenie dodatkowych kilogramów. Podepnij je do pasa, użyj kamizelki lub po prostu złap sztangielkę między stopy. Chcesz mocniej zmęczyć bicepsy? Rób je podchwytem. Chcesz zaatakować mięśnie rekordowym ciężarem? Naukowcy udowodnili, że najsilniejszy jest chwyt młotkowy. Nachwyt najlepiej zmęczy Twoje plecy i przedramiona.

Wnioski? Każda wersja tego ćwiczenia to po prostu strzał w dziesiątkę i największy sprawdzian tego, czy faktycznie jesteś w formie. Staraj się regularnie zwiększać dowieszany ciężar. Broda nad drążek i powoli w dół. Dokładnie tak jak robi to Frank Castle.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Physical fitness and punishment. #MondayMotivation #ThePunisher

Post udostępniony przez The Punisher (@thepunisher)

REKLAMA