LOGinLAB TOUR 2022: 3 etap w Chałupach.

Po zawodach w Poznaniu i Wrocławiu przyszła kolej na polskie morze i piękną plażę w Chałupach. Zobacz, jak wyglądały zmagania zawodników.

LOGinLAB Tour 2022 Chałupy mat. prasowe

Seria zawodów sprawnościowych LOGinLAB Tour 2022 składa się z czterech etapów. Pierwszy odbył się w Poznaniu, drugi we Wrocławiu, trzeci etap w Chałupach i już za kilka dni zorganizowane zostaną ostatnie w tej edycji zawody w Krotoszynie.

W Chałupach uczestnicy walczyli o kolejne punkty w tabeli. Po trzecie zwycięstwo z rzędu sięgnęli zawodnicy z Team Crossfit Wrocław czyli Peter Szczyciński oraz Szymon Urbański. Sporą niespodzianką okazało się przerwanie rywalizacji przez CrossFit Junkies. Zespół Bartka Surowego oraz Mikołaja Marciniaka musiał przerwać rywalizację w trakcie tego etapu i stracił cenne punkty w klasyfikacji generalnej. Jednak wszystko to na korzyść zespołu DNA Athletes, którzy wykorzystali moment i zgarniając większą pulę punktów wskoczyli na drugie miejsce.

Na Campingu Chałupy 6 w zmaganiach uczestniczył też UNBROKEN TEAM, który jak zawsze namieszał, przetasował czołówkę i wskoczył na podium. Można powiedzieć, że szkoda, że dołączyli do rywalizacji tak późno. Spotkamy ich w Krotoszynie ale może to być za mało, aby liczyć się w klasyfikacji generalnej, ale na pewno podchodzą do 4 Etapu jako kandydaci na podium!

Na kolejnej odsłonie cyklu widzimy się już w weekend 13/14 sierpnia w Krotoszynie, w samym sercu miasta!

ZOBACZ ZDJĘCIA!

LOGinLAB Tour 2022 Chałupy mat. prasowe
REKLAMA