[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Kettlebell: zbuduj siłę i koordynację ruchową

Wyprowadź mięśnie z równowagi, a już wkrótce zobaczysz efekty treningu  w lustrze. Ćwicząc z nierównomiernie ułożonym obciążeniem, zmuszasz mięśnie korpusu oraz mięśnie stabilizujące do znacznie większej pracy, dzięki czemu jeszcze szybciej zbudujesz siłę i koordynację, o jakich zawsze marzyłeś.

trening z kettlebellem fot. holbox, 2015, shutterstock.com
Przygotuj 2 kettlebelle, ręcznik i butelkę wody, a następnie podane ćwiczenia wykonaj jedno po drugim. Do kolejnego ćwiczenia przechodź dopiero po zakończeniu 4 serii poprzedniego.

Odpoczywaj 60 sekund między seriami i 120 s między kolejnymi ćwiczeniami. Wszystkie ruchy rób w 10 powtórzeniach na obie strony. Nie zapominaj o rozgrzewce!

REKLAMA

REKLAMA

trening z kettlebellem rys. +ISM
1. Przysiad z kettlebellem

Stań prosto w lekkim rozkroku, kettlebell trzymając za uchwyt w prawej ręce (ugnij ją w łokciu i oprzyj kettle w zagłębieniu, które tworzy ręka). Drugą rękę wyprostuj w bok. Zrób przysiad. Po 10 powtórzeniach zamień strony.

REKLAMA

trening z kettlebellem rys. +ISM
2. Wyciskanie kettlebella

Połóż się tyłem na podłodze z kettlebellem trzymanym nad klatką w wyprostowanej prawej ręce. Nogi ugnij w kolanach, stopy ułóż na podłodze. Zginając rękę w łokciu, opuść kettla do podłogi. Wyciśnij ciężar nad klatkę. Po 10 powtórzeniach zamień strony.

REKLAMA

REKLAMA

trening z kettlebellem rys. +ISM
3. Wiosłowanie kettlebellem

Złap dwa kettlebelle i stań prosto w lekkim rozkroku. Pochyl się mocno do przodu. Przyciągnij 10 razy lewy kettlebell do boku klatki, nie ruszając w ogóle prawego. Dopiero teraz powtórz to samo na drugą stronę (tym razem to lewy kettlebell nie rusza się z miejsca).

REKLAMA

trening z kettlebellem rys. +ISM
4. Swing kettlebellem

Kettlebell trzymaj w prawej ręce. Wypchnij biodra w tył i ugnij kolana, by odważnik przenieść między uda. Dynamicznym ruchem wyprostuj nogi i wykonaj pchnięcie biodrami, by unieść kettla na wysokość barków. Zrób po 10 powtórzeń na obie strony.  

MH 10/14

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij