[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Jak wybrać najlepszą siłownię?

Jesień to hossa w siłowniach - wszyscy chcą zatrzymać letnią kondycję i za kilka miesięcy wyglądać jeszcze lepiej. Nie oznacza to, że jesteś na straconej pozycji przy wyborze klubu czy karnetu. Zobacz, na co zwrócić uwagę, jeśli wreszcie zdecydowałeś się trenować na siłowni.

Towarzystwo w jakim przyjdzie Ci trenować, jest równie ważne jak wyposażenie siłowni. (fot. © Drazen Vukelic 2008/shutterstock.com)
1. Sprawdź okolicę

Porównaj oferty kilku najbardziej pasujących Ci pod względem lokalizacji klubów. Upewnij się, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie powstał żaden nowy, o którym nawet nie masz pojęcia. W drodze z pracy do domu porozglądaj się za billboardami i plakatami reklamującymi fitness.

2. Sprawdź siłę nabywczą

Namów na wspólny zakup karnetu przyjaciół czy kolegów. Przy większej liczbie jest szansa na utargowanie rabatu.Możesz też kupić specjalna kartę, która umożliwia wstęp do wielu różnych fitness klubów i innych ośrodków sportowych.

REKLAMA

3. Sprawdź promocje

Może się okazać, że karnety krótkoterminowe są korzystniejsze niż długoterminowe. To nie umowa na usługi GSM. Nie musisz wiązać się od razu na lata.

4. Sprawdź menedżera

To on ma najczęściej ostatnie słowo. Nawet jeśli nie uda Ci się wynegocjować lepszej ceny, jest szansa na dopasowanie godzin, w których możesz trenować w ramach karnetu, np. zamiast od 6 do 16 będzie to od 8 do 18.

5. Sprawdź opcje

Wybieraj promocje, które będą przynosić efekt długofalowy. Zamiast koszulki, poproś o 2 godziny indywidualnych zajęć z trenerem.

6. Sprawdź godziny

Spróbuj odwiedzić klub w różnych godzinach. Zobaczysz, kiedy najlepiej się do niego wybrać. Kryteria takiej oceny wybierz sobie sam.

Men's Health 10/2006

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij