[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Iryzyna - broń na tłuszcz

Wszelkie mechanizmy niezbędne do walki z balastem nosisz w sobie. Musisz je tylko uruchomić. 

Irozyna Wszystko, czego potrzebujesz, by efektywnie trenować, masz zawsze pod ręką.
Opisywaliśmy już w MH wielokrotnie rolę, jaką w procesie odchudzania odgrywają poszczególne hormony. Czytałeś na naszych łamach o insulinie i antagonistycznie do niej działającym glukagonie, wiesz, że znaczenie mają także testosteron i hormon wzrostu. Tym razem w ramach przeciwbalastowej kampanii informacyjnej zawiadamiamy, że na ringu pojawił się niedawno nowy zawodnik – iryzyna.

Ostatnie badania z „American Journal of Physiology” pokazują, że obecność tego hormonu pomoże Ci poradzić sobie z balastem na kilka sposobów. Wszelkie mechanizmy niezbędne do walki z balastem nosisz w sobie. Musisz je tylko uruchomić. Po pierwsze, hamuje ona odkładanie się balastu, ponieważ zapobiega przekształcaniu się komórek macierzystych w tłuszczowe.

REKLAMA

Zamiast tego są wykorzystywane do wzmocnienia kości. Po drugie zaś, aktywuje działanie brunatnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu spalasz więcej kalorii. Jak zamienić swoje ciało w maszynę do produkcji iryzyny? Najlepiej wykorzystaj w tym celu program treningowy opracowany na potrzeby wspomnianego badania: były to trzy 45-minutowe treningi biegowe w tygodniu, w czasie których badani wchodzili na poziom 60-70% tętna maksymalnego. Tak, tylko tyle. I nie, nawet w dobie mody na treningi o wysokiej intensywności stare, dobre, spokojne kardio jeszcze nie zginęło.

PRZECZYTAJ TEŻ: Spalanie tłuszczu przez całą dobę

Po pierwsze, hamuje ona odkładanie się balastu, ponieważ zapobiega przekształcaniu się komórek macierzystych w tłuszczowe. Zamiast tego są wykorzystywane do wzmocnienia kości. Po drugie zaś, aktywuje działanie brunatnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu spalasz więcej kalorii. Jak zamienić swoje ciało w maszynę do produkcji iryzyny?

Najlepiej wykorzystaj w tym celu program treningowy opracowany na potrzeby wspomnianego badania: były to trzy 45-minutowe treningi biegowe w tygodniu, w czasie których badani wchodzili na poziom 60-70% tętna maksymalnego. Tak, tylko tyle. I nie, nawet w dobie mody na treningi o wysokiej intensywności stare, dobre, spokojne kardio jeszcze nie zginęło. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij