[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Finałowa dziesiątka: Waldemar Zieliński

Był zbyt mały, by trenować lekką atletykę. Kiedy odsunęli go od szkolnej drużyny, poszedł do siłowni, by udowodnić wszystkim, że się mylili. Maluje i produkuje muzykę. Koledzy artyści najpierw przezywali go koksem, teraz proszą go o rady treningowe.
konkurs Czytelnik na ok Finalista konkursu Czytelnik na okładkę MH 2011: Waldemar Zieliński (fot. Andrzej Tyszko)
Zobacz galerię jego zdjęć z finału konkursu »

Ostatnie 12 miesięcy w życiu Waldka to czas podejmowania ważnych decyzji i wprowadzania w nim istotnych zmian. "Jeszcze rok temu bardzo mi zależało na wygranej tego konkursu. I o ile ta chęć nie zmalała, to jednak nabrałem więcej pokory i dostrzegłem wiele błędów, które pomogły mi uniknąć niepowodzeń i lepiej dopracować sylwetkę. Przede wszystkim jednak zdałem sobie sprawę, że ciało to nie wszystko" - mówi Waldek.

Zamiast skupiać większość energii na trenowaniu w siłowni, poświęcił się swoim talentom - produkcji muzyki i malowaniu obrazów. "Siłownię traktuję teraz jako miły dodatek, który sprawia, że czuję się i wyglądam zdecydowanie lepiej".

REKLAMA

Ta sylwetka powoduje, że dzisiaj wszyscy znajomi mają Waldka za autorytet w dziedzinie treningu i żywienia. "Ponieważ lubię pomagać, planuję zrobić kurs instruktora kulturystyki, by treningi na siłowni uczynić również satysfakcjonującą pracą" - mówi.

Waldek uważa, że każdy, kto ma w sobie choć odrobinę siły woli i upór, może uzyskać świetne rezultaty i wypracować wspaniałą sylwetkę, "Lecz w tym wszystkim nie można zapominać, że nie z samego ciała składa się człowiek. Jako stały czytelnik MH chcę dowieść, że piękne ciało - owszem, ale jedynie w parze z pięknym umysłem daje efekt godny okładki" - zapewnia Waldek.

Jego zdaniem, ucieleśnienie faceta z okładki MH to przede wszystkim mężczyzna z pasją. "Pasją nie tyle w sporcie, ile w samym życiu, w dążeniu do realizacji celów, do doskonałości zarówno cielesnej, jak i duchowej. I nieważne, czy chodzi o kobietę, samochód czy twój biceps - trzeba iść przez życie z podniesioną, ale nie przesadnie zadartą głową" - tłumaczy.

Trening siłowy i aerobowy


"Moj sposób na sukces to częste zmiany w treningu i dbanie o dietę, lecz przede wszystkim dobra zabawa (nigdy nie liczyłem specjalnie dokładnie kalorii) i świetne samopoczucie podczas i po treningu" - mówi Waldek.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij