[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Finałowa dziesiątka: Radosław Kruczek

Wkurzało go, że jest chudy, więc gdy w liceum wyjechał do USA, wziął się za ostre treningi i szybko zyskał 10 kg mięśni. Nie ćwiczy w siłowni dla samej sylwetki - to jeden ze środków, które dają mu dobrą formę i pozwolą m.in. wkrótce ukończyć triathlon na dystansie ironman.
konkurs Czytelnik na ok Finalista konkursu Czytelnik na okładkę MH 2011: Radosław Kruczek (fot. Andrzej Tyszko)
Zobacz galerię jego zdjęć z finału konkursu »

Radek jest żywym dowodem na to, że chudzielcy wcale nie muszą być skazani na mozolne i trwające długimi miesiącami, albo nawet latami budowanie masy mięśniowej. Najważniejsze jednak trafić w ręce fachowców, którzy wskażą Ci odpowiednią drogę do wymarzonej, muskularnej sylwetki.

Jeszcze w czasach liceum należał do tych chłopaków, których BMI jednoznacznie wskazywało na niedowagę. Bardzo chciał przytyć i rozwiązanie swojego problemu, jak mnóstwo innych chłopaków w jego wieku, próbował znaleźć w treningu siłowym. Jednak jego zmagania z żelastwem nie przynosiły spodziewanych rezultatów.

REKLAMA

Wszystko zmieniło się, kiedy na wakacje wyjechał do USA. "Poznałem tam trenera i właściciela siłowni, który zgodził się mnie trenować za darmo - wspomina Radek. - Efekty zbilansowanej diety i właściwego treningu były niesamowite - nabrałem 10 kilogramów mięśni w ciągu zaledwie 10-12 tygodni".

Podobną masę ciała Radek utrzymuje do dzisiaj, pracując teraz w siłowni nad proporcjami swojej sylwetki i definicją mięśni, ale przede wszystkim - nad utrzymaniem dobrej formy. Zresztą nie tylko w siłowni.

"Uwielbiam aktywność fizyczną i amatorski sport, każdego dnia staram się być lepszym pływakiem, biegaczem, a w niedalekiej przyszłości triatlonistą. Sześć dni w tygodniu trenuje, łącząc siłownię, bieganie, pływanie, tenis ziemny, jazdę na rolkach, a w zimie narty i snowboard" - mówi.

Chociaż nie jest profesjonalnym zawodnikiem, stawia sobie ambitne cele sportowe. Najbliższy to zbudowanie formy do ukończenia triathlonu na dystansie ironmana w 2012 roku.

Uprawianie sportu obecnie jest dla niego również sposobem na zarabianie pieniędzy. Skończył AWF w Krakowie, został trenerem personalnym i właścicielem firmy skupiającej ok. 50 specjalistów, m.in. trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów i psychologów sportu. "Zdrowy i zbalansowany styl życia pomaga mi codziennie być bardziej efektywnym i energicznym w prowadzeniu firmy" - wyjaśnia.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij