Dżinsy Levi's i golarki Philips dla finalistów konkursu!

Profesjonalna sesja fotograficzna i zdjęcie na okładce Men's Health to nie wszystkie nagrody w 5. edycji naszego konkursu. Zwycięzca konkursu i wszyscy finaliści otrzymają również dżinsy i golarki ufundowane przed partnerów akcji - marki Levi's i Philips.
Nagrody dla finalistów 5. edycji konkursu Czytelnik na okładkę MH 2012: dżinsy Levis i golarki Philips

Każdy z finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2012" otrzyma parę dżinsów Levi's. Uczestnicy wielkiego finału będą mieli do wyboru 4 różne modele, wśród nich jeden z najbardziej popularnych - dżinsy Levi's 505. To klasyczne dżinsy z prostymi nogawkami i pięcioma kieszeniami, zapinane na zamek błyskawiczny. Spodnie te są uniwersalne - można zestawić je z klasyczną koszulą i kurtką lub połączyć z T-shirtem w stylu vintage i tenisówkami, by uzyskać luźny, niezobowiązujący wygląd. Model 505 oferowany jest w cenach od 299 do 379 zł i dostępny we wszystkich stacjonarnych sklepach Levi's oraz sklepie internetowym Levi's Online.

Najlepszy z najlepszych tej edycji "Czytelnika na okładkę MH" otrzyma także maszynkę do golenia Philips AT 890 AquaTouch. To maszynka elektryczna z uszczelnieniem Aquatec do golenia na sucho i na mokro. Model ten wyposażono w 3 ruchome głowice, gumową rączkę antypoślizgową oraz wskaźnik naładowania akumulatora. Golarka może pracować non-stop przez 50 minut, ale wystarczą już 3 minuty ładowania, by starczyło jej energii na jednorazowe golenie. System podwójnych ostrzy Super Lift & Cut i głowice golące Dual Precision umożliwiają wygodne i dokładne golenie nawet najkrótszego zarostu. Golarka posiada również wysuwany trymer, idealny do bokobrodów i wąsów. System QuickRinse pozwoli Ci po goleniu błyskawicznie umyć ją pod bieżącą wodą. Maszynka Philips AT 890 AquaTouch kosztuje 409 zł.

Dla pozostałych dziewięciu finalistów Philips przygotował golarki do ciała Philips TT2030 dla mężczyzn z serii Bodygroom w kolorze czarnym o wartości 229 zł każda. Wyposażone są one w 3 trymery: XL, który zapewnia szybkie efekty na dużej powierzchni ciała, XS do golenia najdelikatniejszych miejsc oraz niezwykle wydajny nożyk o szerokości 32 mm. Posiadają 5 ustawień długości. Golarka zasilana jest akumulatorowo, o poziomie naładowania akumulatora informuje wskaźnik LED, a podstawka ładująca zapewnia wygodne przechowywanie urządzenia. TT2030 jest w 100% wodoszczelna, dlatego można jej używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Więcej informacji o golarkach Philips znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej firmy.

 

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2012", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, uprzednio zapoznawszy się z regulaminem konkursu.

MH

REKLAMA