[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Dżinsy Levi's i golarki Philips dla finalistów konkursu!

Profesjonalna sesja fotograficzna i zdjęcie na okładce Men's Health to nie wszystkie nagrody w 5. edycji naszego konkursu. Zwycięzca konkursu i wszyscy finaliści otrzymają również dżinsy i golarki ufundowane przed partnerów akcji - marki Levi's i Philips.
Nagrody dla finalistów 5. edycji konkursu Czytelnik na okładkę MH 2012: dżinsy Levis i golarki Philips
Każdy z finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2012" otrzyma parę dżinsów Levi's. Uczestnicy wielkiego finału będą mieli do wyboru 4 różne modele, wśród nich jeden z najbardziej popularnych - dżinsy Levi's 505. To klasyczne dżinsy z prostymi nogawkami i pięcioma kieszeniami, zapinane na zamek błyskawiczny. Spodnie te są uniwersalne - można zestawić je z klasyczną koszulą i kurtką lub połączyć z T-shirtem w stylu vintage i tenisówkami, by uzyskać luźny, niezobowiązujący wygląd. Model 505 oferowany jest w cenach od 299 do 379 zł i dostępny we wszystkich stacjonarnych sklepach Levi's oraz sklepie internetowym Levi's Online.

REKLAMA

Najlepszy z najlepszych tej edycji "Czytelnika na okładkę MH" otrzyma także maszynkę do golenia Philips AT 890 AquaTouch. To maszynka elektryczna z uszczelnieniem Aquatec do golenia na sucho i na mokro. Model ten wyposażono w 3 ruchome głowice, gumową rączkę antypoślizgową oraz wskaźnik naładowania akumulatora. Golarka może pracować non-stop przez 50 minut, ale wystarczą już 3 minuty ładowania, by starczyło jej energii na jednorazowe golenie. System podwójnych ostrzy Super Lift & Cut i głowice golące Dual Precision umożliwiają wygodne i dokładne golenie nawet najkrótszego zarostu. Golarka posiada również wysuwany trymer, idealny do bokobrodów i wąsów. System QuickRinse pozwoli Ci po goleniu błyskawicznie umyć ją pod bieżącą wodą. Maszynka Philips AT 890 AquaTouch kosztuje 409 zł.

Dla pozostałych dziewięciu finalistów Philips przygotował golarki do ciała Philips TT2030 dla mężczyzn z serii Bodygroom w kolorze czarnym o wartości 229 zł każda. Wyposażone są one w 3 trymery: XL, który zapewnia szybkie efekty na dużej powierzchni ciała, XS do golenia najdelikatniejszych miejsc oraz niezwykle wydajny nożyk o szerokości 32 mm. Posiadają 5 ustawień długości. Golarka zasilana jest akumulatorowo, o poziomie naładowania akumulatora informuje wskaźnik LED, a podstawka ładująca zapewnia wygodne przechowywanie urządzenia. TT2030 jest w 100% wodoszczelna, dlatego można jej używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Więcej informacji o golarkach Philips znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej firmy.

 

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2012", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, uprzednio zapoznawszy się z regulaminem konkursu.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij