Czytelnik na okładkę: tak głosowali internauci!

"Największą satysfakcję z treningu mam wtedy, gdy efekty mojej ciężkiej pracy, mój wysiłek i determinację docenią kumple" - stwierdził podczas finału jeden z uczestników naszego konkursu. Oto Ci, którym swoimi głosami najbardziej pogratulowaliście sukcesu.

fot. Andrzej Tyszko
Oto laureaci głosowania internautów w 2. edycji konkursu Czytelnik na Okładkę MH - od lewej: Marcin Nowakowski, Krzysztof Funkiendorf, Michał Gronowski i  Marek Dąbrowski. (fot. Andrzej Tyszko)

W tym roku po raz pierwszy mogliście sami wybierać najlepszych w konkursie Czytelnik na okładkę Men's Health i musimy przyznać, że Wasze zainteresowanie głosowaniem zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. O tym, jak licznie wzięliście w nim udział, niech świadczy fakt, że przez 11 dni trwania wyborów online strony konkursu były najczęściej odwiedzanymi stronami naszego serwisu!

A jak wyglądała rywalizacja? O ile Michał Gronowski od początku był Waszym faworytem i szybko objął dość wyraźne prowadzenie w głosowaniu internautów, o tyle walka o kolejne miejsca była niezwykle wyrównana i trwała niemal do ostatnich minut. Ostatecznie drugie miejsce zajął pan Marek Dąbrowski, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Krzysztofowi Funkiendorfowi.

Ale uwaga! Na naszej stronie internetowej są do ściągnięcia nie trzy, ale aż cztery dodatkowe okładki do czerwcowego numeru MH, będące nagrodami dla najlepszych, zdaniem internautów, finalistów tegorocznej edycji konkursu. Dlaczego?

"Odpowiedź jest prosta - mówi Marek Dudziński, redaktor działu fitness, który sprawował pieczę nad przebiegiem konkursu. - Ponieważ głosami internautów zwycieżył Michał Gronowski, który także zdaniem redakcji był najlepszym z uczestników drugiej edycji konkursu Czytelnik na okładkę Men's Health, a trzej kolejni kandydaci zgromadzili w głosowaniu bardzo podobną liczbę punktów, uznaliśmy, że sprawiedliwie będzie oprócz Michała, Marka i Krzyśka uhonorować także tego czwartego, czyli Marcina Nowakowskiego."

Serdecznie gratulujemy laureatom głosowania internautów! Podziękowania należą się również wszystkim, którzy zdecydowali się ocenić finalistów konkursu i wybrać spośród nich najlepszych - zagłosowaliście masowo, dzięki czemu końcowy rezultat można uznać za w pełni obiektywny.

Zobacz także: trening Michała Gronowskiego, zwycięzcy konkursu "Czytelnik na okładkę 2009"

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Michał Gronowski

2. miejsce - Marek Dąbrowski

3. miejsce - Krzysztof Funkiendorf

4. miejsce - Marcin Nowakowski

 

MH

REKLAMA