[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Czytelnik na okładkę: tak głosowali internauci!

"Największą satysfakcję z treningu mam wtedy, gdy efekty mojej ciężkiej pracy, mój wysiłek i determinację docenią kumple" - stwierdził podczas finału jeden z uczestników naszego konkursu. Oto Ci, którym swoimi głosami najbardziej pogratulowaliście sukcesu.

Oto laureaci głosowania internautów w 2. edycji konkursu Czytelnik na Okładkę MH - od lewej: Marcin Nowakowski, Krzysztof Funkiendorf, Michał Gronowski i  Marek Dąbrowski. (fot. Andrzej Tyszko)
W tym roku po raz pierwszy mogliście sami wybierać najlepszych w konkursie Czytelnik na okładkę Men's Health i musimy przyznać, że Wasze zainteresowanie głosowaniem zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. O tym, jak licznie wzięliście w nim udział, niech świadczy fakt, że przez 11 dni trwania wyborów online strony konkursu były najczęściej odwiedzanymi stronami naszego serwisu!

A jak wyglądała rywalizacja? O ile Michał Gronowski od początku był Waszym faworytem i szybko objął dość wyraźne prowadzenie w głosowaniu internautów, o tyle walka o kolejne miejsca była niezwykle wyrównana i trwała niemal do ostatnich minut. Ostatecznie drugie miejsce zajął pan Marek Dąbrowski, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Krzysztofowi Funkiendorfowi.

Ale uwaga! Na naszej stronie internetowej są do ściągnięcia nie trzy, ale aż cztery dodatkowe okładki do czerwcowego numeru MH, będące nagrodami dla najlepszych, zdaniem internautów, finalistów tegorocznej edycji konkursu. Dlaczego?

REKLAMA

"Odpowiedź jest prosta - mówi Marek Dudziński, redaktor działu fitness, który sprawował pieczę nad przebiegiem konkursu. - Ponieważ głosami internautów zwycieżył Michał Gronowski, który także zdaniem redakcji był najlepszym z uczestników drugiej edycji konkursu Czytelnik na okładkę Men's Health, a trzej kolejni kandydaci zgromadzili w głosowaniu bardzo podobną liczbę punktów, uznaliśmy, że sprawiedliwie będzie oprócz Michała, Marka i Krzyśka uhonorować także tego czwartego, czyli Marcina Nowakowskiego."

Serdecznie gratulujemy laureatom głosowania internautów! Podziękowania należą się również wszystkim, którzy zdecydowali się ocenić finalistów konkursu i wybrać spośród nich najlepszych - zagłosowaliście masowo, dzięki czemu końcowy rezultat można uznać za w pełni obiektywny.

Zobacz także: trening Michała Gronowskiego, zwycięzcy konkursu "Czytelnik na okładkę 2009"

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Michał Gronowski

2. miejsce - Marek Dąbrowski

3. miejsce - Krzysztof Funkiendorf

4. miejsce - Marcin Nowakowski

 

MH

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij