[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Czytelnik na okładkę: oto wybór internautów!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2010" dobiegło końca! Czy jego wyniki są zbieżne z werdyktem redakcyjnego jury? Sprawdź, których 3 finalistów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.

rys. MH
Już po raz drugi Czytelnicy "Men's Health" mogli sami wskazać tych spośród finalistów konkursu, których chcieliby zobaczyć na okładce MH. Podobnie jak przed rokiem głosowanie internautów cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - przez ponad trzy tygodnie strony konkursu niemal każdego dnia były najchętniej odwiedzanymi stronami naszego serwisu.

Ale na tym podobieństwa miedzy ubiegłorocznym a tegorocznym głosowaniem internetowym się kończą. Okazało się bowiem, że o ile przed rokiem zarówno redakcyjne jury, jak i internauci odwiedzający stronę MH uznali, że na zwycięstwo najbardziej zasłużył ten sam facet, czyli Michał Gronowski, o tyle w tym roku nasz werdykt i rozstrzygnięcie w głosowaniu są zupełnie różne.

REKLAMA

Jurorzy po długich i burzliwych obradach za najlepszego uczestnika trzeciej edycji konkursu uznali Mariusza Szemisa, którego zdjęcie ozdobiło okładkę papierowego wydania czerwcowego numeru MH. Ponieważ jednak poziom tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany, wszyscy w redakcji byli zgodni, że głosowanie internetowe może wygrać każdy z całej dwunastki finalistów. Świadczyły o tym także wasze komentarze pod artykułami dotyczącymi "Czytelnika na okładkę MH".

Przebieg głosowania potwierdził nasze przypuszczenia. Przez dwa tygodnie prowadzenie w notowaniu zmieniało się niemal codziennie. Z czasem jednak trzech finalistów - Tomasz Łado, Jakub Jasiński i Michał Sikorski - zaczęło stopniowo zyskiwać niewielką, ale już wyraźną przewagę nad resztą stawki i to właśnie między nimi rozegrała się ostateczna walka o końcową wygraną. Zwycięsko wyszedł z niej Michał Sikorski, nieznacznie wyprzedzając Tomasza Łado, który z kolei zgromadził minimalnie więcej punktów niż Jakub Jasiński.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki czerwcowego numeru, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w głosowaniu, a jednocześnie zachęcamy każdego z was do pracy nad sobą i zgłaszania się do kolejnych edycji konkursu - najbliższa zostanie ogłoszona już jesienią!


Zobacz także:
tak głosowali internauci w 2009 roku

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Michał Sikorski

2. miejsce - Tomasz Łado

3. miejsce - Jakub Jasiński

 

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij