Czytelnik na okładkę MH: wybierz najlepszego!

Znacie już werdykt redakcji w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011". Teraz pora na tradycyjne głosowanie internautów. Który z 10 finalistów jest, Twoim zdaniem, najlepszy? Czyja sylwetka powinna zdobić okładkę Men's Health? Zagłosuj teraz!
konkurs Czytelnik na ok

W chwili, gdy do kiosków trafił lipcowy numer Men's Health, dowiedzieliście się, który z 10 finalistów został zwycięzcą konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2011" - zdjęcie faceta wybranego w tym roku przez polską redakcję MH zdobi pierwszą stronę tego wydania.

Jesteśmy jednak bardzo ciekawi, który z uczestników tegorocznego finału zdaniem naszych Czytelników najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na okładce Men's Health. Dlatego już po raz trzeci organizujemy internetowe głosowanie. Zapraszamy wszystkich do wzięcia w nim udziału - im więcej osób to zrobi, tym bardziej wiarygodny i obiektywny będzie ostateczny wynik głosowania. Czy będzie on zgodny z wyborem redakcji, czy też Waszym faworytem jest ktoś inny z finałowej dziesiątki? Nadszedł czas poznać odpowiedź na to pytanie.

Głosowanie trwać będzie do 17 lipca do północy. Wyniki ogłosimy następnego dnia w godzinach popołudniowych, udostępniając jednocześnie na naszej stronie do ściągnięcia specjalne okładki z laureatami głosowania internautów.

Wszystko jasne? Zaczynamy!

 

» GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE «

 

MH

Zobacz również:
REKLAMA