[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Czytelnik na okładkę MH: wybierz najlepszego!

Znacie już werdykt redakcji w konkursie "Czytelnika na okładkę MH 2010". Teraz pora na głosowanie internautów. Który z 12 finalistów jest, Twoim zdaniem, najlepszy? Czyja sylwetka powinna zdobić pierwszą stronę Men's Health? Zagłosuj teraz!

rys. MH
W chwili, gdy do kiosków trafił czerwcowy numer Men's Health, dowiedzieliście się, który z 12 finalistów został zwycięzcą konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010" - zdjęcie faceta wybranego w tym roku przez polską redakcję MH zdobi pierwszą stronę tego wydania.

Ponieważ jesteśmy bardzo ciekawi, który z uczestników tegorocznego finału zdaniem naszych Czytelników najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na okładce Men's Health, i w tym roku organizujemy internetowe głosowanie. Zapraszamy wszystkich do wzięcia w nim udziału - im więcej osób to zrobi, tym bardziej wiarygodny i obiektywny będzie ostateczny wynik głosowania. Czy będzie on zgodny z wyborem redakcji, czy też Waszym faworytem jest ktoś inny z finałowej dwunastki? Nadszedł czas poznać odpowiedź na to pytanie.

REKLAMA

Głosowanie trwać będzie do 25 czerwca do północy. Wyniki ogłosimy 28 czerwca w godzinach popołudniowych, udostępniając jednocześnie na naszej stronie specjalne okładki do ściągnięcia z laureatami głosowania internautów.

Wszystko jasne? Zaczynamy!

 

» GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE «

 

MH

Komentarze

 (12)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij