Czytelnik na okładkę MH: wybierz najlepszego!

Znacie już werdykt redakcji w konkursie "Czytelnika na okładkę MH 2010". Teraz pora na głosowanie internautów. Który z 12 finalistów jest, Twoim zdaniem, najlepszy? Czyja sylwetka powinna zdobić pierwszą stronę Men's Health? Zagłosuj teraz!

rys. MH

W chwili, gdy do kiosków trafił czerwcowy numer Men's Health, dowiedzieliście się, który z 12 finalistów został zwycięzcą konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010" - zdjęcie faceta wybranego w tym roku przez polską redakcję MH zdobi pierwszą stronę tego wydania.

REKLAMA

Ponieważ jesteśmy bardzo ciekawi, który z uczestników tegorocznego finału zdaniem naszych Czytelników najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na okładce Men's Health, i w tym roku organizujemy internetowe głosowanie. Zapraszamy wszystkich do wzięcia w nim udziału - im więcej osób to zrobi, tym bardziej wiarygodny i obiektywny będzie ostateczny wynik głosowania. Czy będzie on zgodny z wyborem redakcji, czy też Waszym faworytem jest ktoś inny z finałowej dwunastki? Nadszedł czas poznać odpowiedź na to pytanie.

Głosowanie trwać będzie do 25 czerwca do północy. Wyniki ogłosimy 28 czerwca w godzinach popołudniowych, udostępniając jednocześnie na naszej stronie specjalne okładki do ściągnięcia z laureatami głosowania internautów.

Wszystko jasne? Zaczynamy!

 

» GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE «

 

MH

REKLAMA