[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!

Oto 12 facetów, którzy znaleźli się w wielkim finale konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010". Chcesz wiedzieć, jak to osiągnęli? Zobacz ich programy treningowe, zasady diety i patenty na świetną sylwetkę oraz galerie zdjęć z finałowej sesji fotograficznej.

Finaliści konkursu Czytelnik na okładkę MH 2010 w komplecie (fot. Andrzej Tyszko)
Tegoroczny konkurs pokazał, że bakcyl wysportowanej sylwetki rozprzestrzenia się dużo szybciej niż jakikolwiek wirus grypy. Ale bądź spokojny - patrząc na finalistów, widać, że jego działanie ma tylko pozytywne skutki.

Dwunastka finalistów, wybranych - po wielu burzliwych dyskusjach - przez jurorów konkursu spośród setek facetów, którzy wysłali nam swoje zgłoszenia, to nie są ludzie z innej planety. Od statystycznego faceta odróżnia ich determinacja, pracowitość i dobry plan. Ich sposoby na świetną sylwetkę, jak udało nam się ustalić podczas rozmów w czasie sesji fotograficznej w studiu Andrzeja Tyszki, mają jedną cechę wspólną - zamiast trenować mocniej i więcej, trenują mądrzej.

REKLAMA

Postanowiliśmy więc wyciągnąć z nich szczegółowe informacje o ich treningu i diecie, aby Czytelnicy "Men's Health" mogli nie tylko podziwiać efekty ich pracy, ale również przyjrzeć się ich warsztatowi i wykorzystać te sprawdzone już sposoby na własnej skórze. Oto, czego się dowiedzieliśmy - kliknij na linki poniżej, by zobaczyć programy treningowe i zasady diety wszystkich 12 finalistów.

 

fot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszko

Krzysztof Kasperek

» Kliknij! «

Andrzej Wiatr

» Kliknij! «

Tomasz Romanowski

» Kliknij! «

Jakub Jasiński

» Kliknij! «

fot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszko

 Michał Chalabala

» Kliknij! «

 Mariusz Lewandowski

» Kliknij! «

Mariusz Szemis

» Kliknij! «

Jacek Momot

» Kliknij! «

fot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszko

 Miłosz Winnicki

» Kliknij! «

Tomasz Łado

» Kliknij! «

Michał Sikorski

» Kliknij! «

Mariusz Czerniewicz

» Kliknij! «

 

MH

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij