Czytelnik na okładkę MH 2012: oto werdykt jury!

Wiadomo już, kto wygrał 5. edycję naszego konkursu - wystarczy, że spojrzysz na okładkę lipcowego numeru MH. Poznaj bliżej zwycięzcę i pozostałych finalistów, zobacz relację z finałowej sesji zdjęciowej i weź udział w tradycyjnym głosowaniu internautów.

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Nasz konkurs to coś więcej niż wybór najlepiej zbudowanego faceta. Przed Wami 12 mężczyzn, którzy są żywym dowodem na prawdziwość hasła "chcieć to móc".

Kolejna edycja konkursu to dla nas dowód, że nie tylko czytacie Men's Health, ale też żyjecie według naszych wspólnych zasad. Od lipca zeszłego roku niemal codziennie otrzymywaliśmy od Was e-maile z pytaniem o kolejną edycję naszego flagowego konkursu. Już pierwszego dnia dostaliśmy kilka porządnych kandydatur. Zauważyliśmy jednak, że tym razem nie spieszycie się i do maksimum staracie się wykorzystać czas, by przygotować się do konkursu jeszcze solidniej.

Musimy przyznać jeszcze raz: jakość Waszych zgłoszeń znów bardzo nas zaskoczyła. Mieliśmy ogromny problem z wyborem finalistów; sesję planowaliśmy początkowo dla 10 czytelników, ale szybko zrozumieliśmy, że to niemożliwe. I ostatecznie do studia znanego fotografa Andrzeja Tyszki zaprosiliśmy dwunastu świetnie zbudowanych facetów o ciekawej osobowości.

Po kilku godzinach zdjęć i zakulisowych rozmów wcale nie byliśmy bliżsi rozstrzygnięcia. Czekało nas jeszcze wiele godzin analizowania każdej kandydatury. Nie pomagało oczywiście zmieniające się co chwila zdanie redakcyjnych koleżanek, ale sukcesywnie zbliżaliśmy się do wyłonienia zwycięzcy - i w końcu okazało się, że wszyscy jurorzy od dłuższego czasu stawiają na jednego uczestnika - 24-letniego Krzysztofa Trzeciaka. Jeśli nie zgadzasz się z naszym werdyktem - bo czujesz, że to Ty powinieneś wygrać - weź udział w kolejnej edycji już za rok.

12 finalistów bez tajemnic

Na naszej stronie internetowej znajdziesz sylwetki wszystkich finalistów, galerie ich zdjęć oraz programy treningowe i zasady diety - linki do poświęconych im artykułów znajdziesz poniżej. Dowiesz się również, kto wygrał tradycyjne już głosowanie internautów i zobaczysz, jak wyglądają okładki z jego laureatami.

Tymczasem w telegraficznym skrócie przypominamy, kto w tym roku awansował do Wielkiego Finału i uczestniczył w sesji zdjęciowej w studiu fotografika Andrzeja Tyszki, a na następnych stronach tego artykułu przedstawiamy zwycięzcę tegorocznej edycji - Krzysztofa Trzeciaka.

 

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko
Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Krzysztof Trzeciak, 24: Przez 8 lat trenował break dance, ale kontuzje utwierdziły go w przekonaniu, że czas trochę odpuścić i zadbać o zdrowie. Trenuje na siłowni, ale nie potrafi zupełnie zrezygnować z tańca.

» Kliknij «

Dawid Huszcza, 25: Trenuje nie dla sylwetki, ale przede wszystkim po to, by być coraz lepszym strażakiem. Powody podjęcia takiej pracy były różne, ale Dawid nie wyobraża sobie teraz dnia bez pomagania innym.

» Kliknij «

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko
Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Mateusz Duda, 22: Zaczął trenować, bo poczuł, że stanowczo za dużo czasu spędza przy komputerze. Przy okazji pozbył się kompleksów, a trening stał się dla niego zupełnie naturalną częścią dnia.

» Kliknij «

Tomasz Węcławowicz, 28: Dalszy trening akrobatyki uniemożliwiła mu kontuzja ścięgna Achillesa. Tomasz nie mógł wysiedzieć bezczynnie nawet jednego dnia, więc wrócił na salę i skupił się na treningu góry ciała.

» Kliknij «

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko
Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Adam Jankowski, 25: Fascynacja kulturą Wschodu nauczyła go dystansu do świata. Trenuje na siłowni, gra w piłkę i próbuje swoich sił w starciach z bardziej doświadczonymi kumplami, którzy trenują K1.

» Kliknij «

Piotr Szczurek, 27: Jeszcze w podstawówce jego nazwisko pasowało do postury i było obiektem koleżeńskich żartów. Piotr zabrał się za ostre treningi i dowcipy wkrótce się skończyły. Teraz trenuje innych.

» Kliknij «

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko
Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Mieszko Kapałka, 26: Pracuje w banku i nie wyobraża sobie, że po całym dniu za biurkiem mógłby rzucić się na kanapę. W dzieciństwie poraził go prąd; po rehabilitacji postanowił zacząć trenować również siłowo.

» Kliknij«

Jakub Wach, 34: Nauczyciel wuefu. Lubi przebywać z dziećmi, bo dzięki temu sam wciąż czuje się trochę dzieckiem. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, dlatego często włącza się w czasie lekcji do gry.

» Kliknij «

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko
Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Zdzisław Izworski, 30: Do konkursu przygotowywał się stosunkowo krótko, bo treningi rozpoczął dopiero w listopadzie. Ale sport to całe jego życie, więc nie startował od zera. Gra w piłkę jako pomocnik lub napastnik.

» Kliknij «

Stanisław Kokot, 25: Jest nie tylko trenerem osobistym, ale też stażystą w szkole podstawowej. Już teraz zdradza dzieciakom treningowe patenty. Nie sądził, że praca w szkole może dawać aż taką satysfakcję.

» Kliknij «

Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko
Andrzej Tyszko
fot. Andrzej Tyszko

Adrian Kaniewski, 25: Kumpel nabijał się z niego, że wygląda jak wieszak, więc 8 lat temu Adrian pierwszy raz pojawił się na siłowni. Studiuje zarządzanie przedsiębiorstwem, ale w planach ma też dietetykę na AWF.

» Kliknij «

Igor Kulik, 23: Chciał udowodnić kumplom, że wystarczy ciężka praca, by znaleźć się w finale naszego konkursu. Studiuje mechanikę. W weekendy dorabia w magazynie i nie ma za dużo czasu na treningi.

» Kliknij «

 

1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA