Czytelnik na okładkę MH 2012: oto wasz wybór!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2012" zakończone! Czy zwycięstwo przypadło temu samemu finaliście, którego wybrało redakcyjne jury? Zobacz, których trzech facetów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.

Już po raz czwarty w konkursie "Czytelnik na okładkę MH" oprócz redakcyjnego jury również wy mogliście wybrać tego spośród finalistów, którego najbardziej chcielibyście zobaczyć na okładce Men's Health. I tak jak w poprzednich latach skorzystaliście z tej możliwości wręcz tłumnie - przez cały czas trwania głosowania średnio co 3 minuty ktoś wypełniał formularz, wskazując swoich faworytów.

Z komentarzy pod artykułem, w którym przedstawiliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji, można jasno wywnioskować, że zdania co do werdyktu redakcyjnego jury są mocno podzielone. Spodziewaliśmy się więc, że wynik głosowania może być zupełnie inny niż decyzja jurorów MH. Tak też się stało. Wasze głosy rozłożyły się wyjątkowo równo między niemal wszystkich 12 finalistów - dość powiedzieć, że gdy podsumowywaliśmy każdy dzień głosowania, skład pierwszej trójki niemal zawsze był inny niż poprzedniego dnia. Stopniowo jednak coraz wyraźniejszą przewagę zdobywał Adrian Kaniewski, który ostatecznie wygrał głosowanie, wyprzedzając Dawida Huszczę oraz Mieszka Kapałkę.

Warto jednak dodać, że za ich plecami do końca toczyła się wyrównana rywalizacja z udziałem kolejnych pięciu-sześciu finalistów, wśród których był faworyt redakcji - Krzysztof Trzeciak. Jest bardzo prawdopodobne, że gdyby głosowanie potrwało dłużej, to na alternatywnych wersjach okładki lipcowego numeru MH znaleźliby się zupełnie inni faceci.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki lipcowego numeru MH, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu, i jednocześnie zachęcamy każdego do pracy nad sobą - tylko w ten sposób możesz zostać kolejnym facetem na okładkę Men's Health!


Zobacz także:

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Adrian Kaniewski

2. miejsce - Dawid Huszcza

3. miejsce - Mieszko Kapałka

 

MH

Zobacz również:
REKLAMA