[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Czytelnik na okładkę MH 2012: oto wasz wybór!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2012" zakończone! Czy zwycięstwo przypadło temu samemu finaliście, którego wybrało redakcyjne jury? Zobacz, których trzech facetów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.
Już po raz czwarty w konkursie "Czytelnik na okładkę MH" oprócz redakcyjnego jury również wy mogliście wybrać tego spośród finalistów, którego najbardziej chcielibyście zobaczyć na okładce Men's Health. I tak jak w poprzednich latach skorzystaliście z tej możliwości wręcz tłumnie - przez cały czas trwania głosowania średnio co 3 minuty ktoś wypełniał formularz, wskazując swoich faworytów.

Z komentarzy pod artykułem, w którym przedstawiliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji, można jasno wywnioskować, że zdania co do werdyktu redakcyjnego jury są mocno podzielone. Spodziewaliśmy się więc, że wynik głosowania może być zupełnie inny niż decyzja jurorów MH. Tak też się stało. Wasze głosy rozłożyły się wyjątkowo równo między niemal wszystkich 12 finalistów - dość powiedzieć, że gdy podsumowywaliśmy każdy dzień głosowania, skład pierwszej trójki niemal zawsze był inny niż poprzedniego dnia. Stopniowo jednak coraz wyraźniejszą przewagę zdobywał Adrian Kaniewski, który ostatecznie wygrał głosowanie, wyprzedzając Dawida Huszczę oraz Mieszka Kapałkę.

REKLAMA

Warto jednak dodać, że za ich plecami do końca toczyła się wyrównana rywalizacja z udziałem kolejnych pięciu-sześciu finalistów, wśród których był faworyt redakcji - Krzysztof Trzeciak. Jest bardzo prawdopodobne, że gdyby głosowanie potrwało dłużej, to na alternatywnych wersjach okładki lipcowego numeru MH znaleźliby się zupełnie inni faceci.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki lipcowego numeru MH, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu, i jednocześnie zachęcamy każdego do pracy nad sobą - tylko w ten sposób możesz zostać kolejnym facetem na okładkę Men's Health!


Zobacz także:

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Adrian Kaniewski

2. miejsce - Dawid Huszcza

3. miejsce - Mieszko Kapałka

 

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij