Czytelnik na okładkę MH 2012: dwunastu w finale!

Piąta edycja konkursu "Czytelnik na okładkę MH" wchodzi w decydującą fazę! Jurorzy po długich i burzliwych obradach wyłonili wreszcie finałową dwunastkę. Zobacz, kto wciąż ma szanse znaleźć się na okładce jednego z najbliższych numerów MH.
konkurs Czytelnik na ok

Wyjeżdżając na długi majowy weekend, redaktorzy Men's Health, którzy zasiadają w jury konkursu "Czytelnik na okładkęMH 2012", nie przypuszczali nawet, ile czasu i energii będą musieli poświęcić po powrocie na wyłonienie finalistów tegorocznej edycji. Nie dlatego, że po raz kolejny do naszej redakcyjnej skrzynki mailowej spłynęła rekordowa ilość zgłoszeń (chociaż tak właśnie się stało). Przede wszystkim dlatego, że jakość większości nadesłanych aplikacji była bardzo wysoka.

Dość powiedzieć, że po dwóch pierwszych rundach analizowania zdjęć i dołączonych do nich programów treningowo-dietetycznych oraz uzasadnień, dlaczego właśnie dany Czytelnik MH najbardziej zasługuje, by znaleźć się na okładce naszego magazynu, jurorom udało się wyłonić liczącą aż 50 facetów grupę potencjalnych finalistów konkursu. Burzliwe dyskusje nad tym, którzy z nich powinni znaleźć się w finale, trwały w sumie aż 3 dni, podczas których wnikliwie przyglądaliśmy się wszystkim kandydaturom, rozkładając każdą z nich na czynniki pierwsze.

Ostatecznie, po starannym rozważeniu wszystkich za i przeciw, jury wybrało dwunastu Czytelników MH, którzy już za 10 dni wezmą udział w finałowej sesji zdjęciowej w warszawskim studiu znanego fotografa Andrzeja Tyszki. Spośród nich co najmniej jeden finalista znajdzie się wkrótce na okładce Men's Health.

Oto nazwiska finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2012" (w kolejności alfabetycznej):

 • Mateusz Duda z Przeworska
 • Dawid Huszcza z Zielonej Góry
 • Zdzisław Izworski z Zakliczyna
 • Adam Jankowski z Poznania
 • Adrian Kaniewski z Katowic
 • Mieszko Kapałka z Gdańska
 • Stanisław Kokot z Mysłowic
 • Igor Kulik z Łodzi
 • Piotr Szczurek z Tuchowa
 • Krzysztof Trzeciak z Toszka
 • Jakub Wach z Borkowa
 • Tomasz Więcławowicz z Wrocławia

Każdy z finalistów jeszcze dzisiaj otrzyma maila z potwierdzeniem zakwalifikowania go do wielkiego finału. Z jego uczestnikami w ciągu najbliższych kilku dni skontaktujemy się także telefonicznie, aby ustalić szczegóły udziału w sesji fotograficznej w Warszawie.

Wybiera redakcja, wybiorą też internauci

Przypominamy, że podobnie jak przed rokiem nie tylko redakcja Men's Health wybierze Czytelnika na okładkę MH. Ponownie zorganizujemy także głosowanie internautów, abyście Wy sami mogli również wskazać tego z finalistów, którego zdjęcie powinno ozdobić okładkę naszego magazynu. Specjalne okładki ze zwycięzcą głosowania internautów oraz laureatami dwóch kolejnych miejsc zostaną później zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom MH, którzy zdecydowali się wysłać swoje zgłoszenie do konkursu. Nadesłane przez was zgłoszenia do najlepszy dowód na to, że wartości i styl życia promowane na łamach Men's Health znajdują w naszym kraju coraz więcej zwolenników. To fantastyczne wiedzieć, że nasza praca pomaga tak wielu facetom zmienić ich życie na lepsze. Liczymy na to, że nie ustaniecie w dążeniu do tego, aby pod każdym względem odpowiadać standardom MH - owszem, poprzeczka zawieszona jest wysoko, ale już udowodniliście, że ambicji, determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu wam nie brakuje. Powodzenia!

W nagrodę okładka MH, dżinsy Levi'sa i golarka Philipsa!

Partnerami 5. edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH" są marki Levi's i Philips, któe ufundowały dodatkowe nagrody dla wszystkich uczestników Wielkiego Finału. Każdy z finalistów otrzyma parę dżinsów, którą będzie mógł wybrać spośród 4 modeli spodni Levi's, oraz elektryczną golarkę Philips - zwycięzca dostanie maszynkę do golenia Philips AT 890 AquaTouch, a pozostali finaliści - golarki do ciała Philips Bodygroom TT2030.

MH

Zobacz również:
REKLAMA