[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Czytelnik na okładkę MH 2011: poznaj finalistów!

Przedstawiamy wszystkich 10 facetów, którzy znaleźli się w wielkim finale konkursu Czytelnik na okładkę MH 2011. Chcesz wiedzieć, jak do niego dotarli? Poznaj ich treningi, diety i patenty na świetną sylwetkę i zobacz galerie zdjęć z finałowej sesji fotograficznej.
konkurs Czytelnik na ok fot. Andrzej Tyszko
Konkurs "Czytelnik na okładkę MH" organizujemy nie tylko po to, żeby znaleźć facetów, których wygląd, osobowość i styl życia są najbliższe wzorcowi mężczyzny, będącego ucieleśnieniem ducha Men's Health. To dla nas również okazja, aby dowiedzieć się, jakimi drogami dążycie do celu, którym jest sylwetka godna znalezienia się na okładce MH. I z roku na rok bardziej i bardziej przekonujemy się, że jest to droga coraz prostsza, krótsza i łatwiejsza, bo w pracy nad własną sylwetką wykorzystujecie najnowszą wiedzę, wspartą na solidnych naukowych fundamentach, a nie archaiczne teorie, które już dawno powinny być na zawsze zapomniane.

REKLAMA

Zarówno podczas eliminacji, jak i w czasie sesji zdjęciowej zebraliśmy wiele informacji o metodach treningowych i zasadach diety naszych finalistów, czyli dwóch najważniejszych elementach potrzebnych do zbudowania muskularnej, wysportowanej sylwetki. Na ich podstawie przygotowaliśmy 10 artykułów, z których dowiesz się, w jaki sposób ćwiczy każdy z nich, jak wygląda ich jadłospis i jak godzą to z codziennym życiem - pracą, nauką i innymi obowiązkami. Uzupełniliśmy każdy z nich galerią zdjęć wykonanych podczas finału w studiu znanego fotografika Andrzeja Tyszki.

Mamy nadzieję, że wykorzystasz tę wiedzę, aby skrócić sobie drogę do wymarzonej sylwetki, a fotografie finalistów potraktujesz jako inspirujący dowód, że praca nad sobą może przynieść fantastyczne rezultaty. Kto wie, może dzięki temu za rok i Ty znajdziesz się w wielkim finale naszego konkursu.

Poniżej zamieszczamy linki do artykułów poświęconych każdemu z tegorocznych finalistów. Zachęcamy także do zapoznania się z programami treningowymi i zasadami diety 12 finalistów konkursu z 2010 roku - linki do  znajdziesz w tym artykule.

 

fot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszko

Tomasz Marchewka

» Kliknij! «

Fabian Kusak

» Kliknij! «

Piotr Urbański

» Kliknij! «

Waldemar Zieliński

» Kliknij! «

fot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszko

 Jan Bielski

» Kliknij! «

Rafał Dolaciński

» Kliknij! «

Jakub Jasiński

» Kliknij! «

Radosław Kruczek

» Kliknij! «

 fot. Andrzej Tyszkofot. Andrzej Tyszko 

Grzegorz Płaczkowski

» Kliknij! «

Jacek Bilczyński

» Kliknij! «

 

MH

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij