[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Czytelnik na okładkę MH 2011: oto wasz wybór!

Głosowanie internautów w konkursie "Czytelnik na okładkę MH 2011" dobiegło końca! Czy jego rezultaty są zbieżne z werdyktem redakcyjnego jury? Sprawdź, których 3 finalistów znalazło się na okładce MH dzięki waszym głosom.
konkurs Czytelnik na ok
Już po raz trzeci konkursowi "Czytelnik na okładkę MH" towarzyszyło głosowanie internautów, dzięki któremu wy sami mogliście zdecydować, którego z finalistów najbardziej chcielibyście zobaczyć na okładce MH. Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliście masowo udział w głosowaniu - przez ponad 3 tygodnie trwania zabawy oddaliście aż o blisko 70% więcej głosów niż przed rokiem!

Z burzliwej dyskusji na naszym forum internetowym, która rozwinęła się po ukazaniu się lipcowego numeru MH z Piotrem Urbańskim na okładce, laureatem konkursu wyłonionym przed redakcyjne jury, dowiedzieliśmy się, że dla wielu Czytelników MH faworytami tegorocznej edycji są zupełnie inni uczestnicy Wielkiego Finału. Dlatego z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki internetowych wyborów, by przekonać się, czy będą one zbieżne z opinią redakcji Men's Health. 

REKLAMA

Przebieg głosowania pokazał, że Wasze opinie na temat tego, kto powinien znaleźć się na okładce MH, są mocno podzielone. Przez dłuższy czas aż 6 finalistów - Jacek Bilczyński, Jakub Jasiński, Radosław Kruczek, Fabian Kusak, Grzegorz Płaczkowski i Piotr Urbański - walczyło waszymi głosami o objęcie prowadzenia w dziesięcioosobowej stawce, mając na swoim koncie bardzo podobną liczbę punktów. W ostatnich dniach stopniowo jednak na samotnego lidera zaczął wyrastać Jacek Bilczyński, który swojego niewielkiego, acz wyraźnego już prowadzenia nie oddał aż do końca. Na drugim miejscu w głosowaniu, z bardzo nieznaczną stratą punktową, znalazł się ostatecznie Grzegorz Płaczkowski, który z kolei zaledwie o włos wyprzedził Fabiana Kusaka.

Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznego głosowania internautów! W nagrodę dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalne, elektroniczne wersje okładki lipcowego numeru MH, które prezentujemy poniżej. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu, i jednocześnie zachęcamy każdego do pracy nad sobą i startowania w kolejnych edycji konkursu - najbliższa zostanie ogłoszona już jesienią!


Zobacz także:

 

Ściągnij okładki Men's Health z laureatami głosowania internautów:
(format plików: png, wielkość: ok. 1 MB)

1. miejsce - Jacek Bilczyński

2. miejsce - Grzegorz Płaczkowski

3. miejsce - Fabian Kusak

 

MH

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij