[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czytelnik na okładkę MH 2011: dziesiątka w finale

Wyjątkowo dużo czasu potrzebowali jurorzy, by wyłonić finalistów 4. edycji konkursu Czytelnik na okładkę MH. Powody? Duża liczba zgłoszeń i świetne przygotowanie kandydatów. Zobacz, kto wciąż ma szanse znaleźć się na okładce Men's Health.
"Jurorzy konkursu z roku na rok mają coraz twardszy orzech do zgryzienia. Systematycznie rośnie bowiem nie tylko liczba zgłoszeń do konkursu, ale również poziom przygotowania kandydatów".

Tak napisaliśmy przed rokiem w artykule, w którym przedstawiliśmy nazwiska finalistów konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010". Słowa te nie straciły nic ze swojej aktualności i prawdziwości również przy okazji tegorocznej edycji. Z jednej strony stanowi to dla redakcji pewien problem, ponieważ jurorzy musieli poświęcić jeszcze więcej czasu na dokładne przyjrzenie się wszystkim uczestnikom konkursu (dlatego wystawiliśmy Waszą cierpliwaść na ciężką próbę, opóźniając ogłoszenie wyników).

Z drugiej jednak strony - i to jest dla nas dużo ważniejsze - ta "klęska urodzaju" bardzo nas cieszy, bo jest dowodem na to, że coraz więcej czytających MH facetów, wykorzystując zamieszczane w naszym magazynie programy treningowe, wskazówki, patenty i rady, potrafi nie tylko zbudować świetne sylwetki, ale też osiągać sukcesy w wielu innych aspektach swojego życia.

REKLAMA

Ostatecznie, po starannym rozważeniu wszystkich "za" i "przeciw", po uważnej analizie zdjęć i informacji nadesłanych przez uczestników konkursu, jury zdecydowało się wyłonić dziesięciu Czytelników MH, którzy pod koniec maja wezmą udział w finałowej sesji zdjęciowej w warszawskim studiu znanego fotografa Andrzeja Tyszki. Spośród nich co najmniej jeden finalista znajdzie się wkrótce na okładce Men's Health.

Oto nazwiska finalistów (w kolejności alfabetycznej):

  • Jan Bielski
  • Jacek Bilczyński
  • Rafał Dolaciński
  • Jakub Jasiński
  • Radosław Kruczek
  • Fabian Kusak
  • Tomasz Marchewka
  • Grzegorz Płaczkowski
  • Piotr Urbański
  • Waldemar Zieliński

Przypominamy, że podobnie jak przed rokiem nie tylko redakcja Men's Health wybierze Czytelnika na okładkę MH. Po raz kolejny zorganizujemy także głosowanie internautów, abyście Wy sami mogli również wskazać tego z finalistów, którego zdjęcie powinno ozdobić okładkę naszego magazynu. Specjalna okładka ze zwycięzcą głosowania internautów zostanie później zamieszczona na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy zdecydowali się wysłać swoje zgłoszenie. Liczymy na to, że weźmiecie udział także w przyszłorocznym konkursie, a najbliższe miesiące wykorzystacie na treningi, by za rok być w jeszcze lepszej formie i mieć jeszcze większe szanse na znalezienie się na okładce MH.

MH

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij