[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Czytelnik na okładkę MH 2010: dwunastu w finale

Potrzeba było aż tygodnia, aby jurorom udało się wyłonić finalistów tegorocznej edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010". Po burzliwych obradach jury zakwalifikowało do finału 12 uczestników. Zobacz, kto wciąż ma szanse znaleźć się na okładce MH.

Jurorzy konkursu z roku na rok mają coraz twardszy orzech do zgryzienia. Systematycznie rośnie bowiem nie tylko liczba zgłoszeń do konkursu, ale również poziom przygotowania kandydatów. To sprawia, że przy wybieraniu finalistów jury musi coraz dokładniej analizować wszystkie kandydatury, drobiazgowo rozpatrując wszystkie "za" i "przeciw", aby na sesję fotograficzną w studiu Andrzeja Tyszki zaproszeni zostali naprawdę najlepsi z najlepszych uczestników konkursu.

REKLAMA

Po burzliwych, intensywnych obradach (opóźnionych między innymi z powodu wybuchu wulkanu na Islandii, który po zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Europą uziemił część jurorów daleko od Polski) udało się ostatecznie wyłonić dwunastkę Czytelników MH, z których co najmniej jeden znajdzie się wkrótce na okładce naszego magazynu. Oto oni (w kolejności alfabetycznej):

 • Michał Chalabala
 • Mariusz Czerniewicz
 • Jakub Jasiński
 • Krzysztof Kasperek
 • Mariusz Lewandowski
 • Tomasz Łado
 • Jacek Momot
 • Tomasz Romanowski
 • Michał Sikorski
 • Mariusz Szemis
 • Andrzej Wiatr
 • Miłosz Winnicki

Z każdym z finalistów skontaktujemy się telefonicznie, aby ustalić szczegóły udziału w sesji fotograficznej w Warszawie.

Przypominamy, że podobnie jak przed rokiem nie tylko redakcja Men's Health wybierze Czytelnika na okładkę MH. Zorganizowane zostanie również głosowanie internautów, w którym Wy sami będziecie mogli wskazać tego z finalistów, którego zdjęcie powinno ozdobić okładkę naszego magazynu. Okładka taka zostanie później umieszczona na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy zdecydowali się wysłać swoje zgłoszenie. Liczymy na to, że weźmiecie udział także w przyszłorocznym konkursie, a najbliższe miesiące wykorzystacie na treningi, aby za rok być w jeszcze lepszej formie i mieć jeszcze większe szanse na znalezienie się na okładce MH.

MH

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij